SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aleksander FEDEROW

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Z archiwum kulturystyki.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleksander FEDEROW(jest amatorem) widziałem jego zdjęcia na Grand Prix w Moskwie(w pażdzierniku 2003) jest moim zdaniem świetny ma za***iste plecy.Pokonał między innymi Troya Alvesa .Ma może ktoś zdjęcia i informacje na jego temat???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Z tego co wiem,to otrzymal karte zawodowca

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8815
Heya!

Znalazłem pare jego fotek, ale podam jedynie linki do nich :

1) http://www.alexfedorov.com/eng_galery.htm
2) http://www.ronnie.cz/index.php?clanek=994
3) http://www.ronnie.cz/index.php?clanek=415

Rzeczywiście gośc się nieżle prezentuje. Może będzie wkrótce konkurencją dla Colemana. Mógłby.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
kolo jest wg. mnie niesamowity.....dostał bodajże karte prosa ale na M.O nie pojedzie bo niema zezwolenia na prace w stanach .....albo jakos tak.....normalnie Coleman niech zaczyna sie bać bo ma kogo.........

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za linki zdjęcia są za***iste dał bym ci soga za nie ale nie mam abonamentu.

Aleksandr Fedorow BEDZIE MISTRZEM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20375
Fedorow dostał niedawno specjalne zaproszenie na Mr.Olympia 2004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8815
W końcu może komuś się uda pokonać pana Coleman'a bo to się staje nudne jak tak ciągle on tylko wygrywa.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1667
Zaje.biste plecy !! Ale klatka trochę za mała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
nie mały

polciuszek mówi NIE dla spamerów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
nie proporcjonalnie zbudowany nic szczegolnego

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20375


No co ty? Fedorow ma bardzo ładne proporcje: dobry stosunek długich nóg do krótszego tułowia. Jedyny mankament to brak symetri w m.kl.p. i czworobocznych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze Siłki

Następny temat

odczucia po treningowe ;)

WHEY premium