SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademia marynarki wojennej , opłaca sie ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko , czy opłaca sie studiować 5 lat i zostać zawodowym żołnierzem. Jakie z tego sa pieniądze . Jesli ktos jest na AMW lub zamierza isc to chętnie zamienię z im pare zdan. Czy jakiekolwiek sztuki walki sa brane pod uwagę jeśli chodzi o CV(czy to ma jakis wpływ , pomoże > ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
oczywiscie ze sie oplaca.w dzisiejszych czasach wojsko to bardzo dobry wybor.pensja wacha sie w zaleznosci od stopnia specjalnosci itd.ale papu za free ciuchy tez i oczywiscie jezeli jestes zakzaterowany w jednostce to odpada czynsz.15 lat i emerytura.a jak dostaniesz sie do grupy pletwonurkow minerow to po 7.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy czytasz ostanie info , ale wchodzi ustawa ze 25lat pracy dla policjantów, funkcjonariuszy straży granicznej i pożarnej, ABW, CBA, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Więziennej oraz BOR. Ale to juz dla mnie detal . Jakiej kasy moge oczekiwac bo wiem ze po studium podoficerskim beda mial 2200 na reke , ale teraz znajomy mowil mi ze 250zl podwyzki beda mieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
wszystko teraz sie tak szybko zmienia ze ciezko okreslic ile to bedzie.ale biorac pod uwage caloksztalt to mysle ze i tak to dobra fucha.Wiesz wszystkie swiadczenia socjalne placone .pensja na czas i wzgledna emerytura bo tam nikt nie rabie pracownikow na Zusie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66842
Panowie obaj troche przekręcacie rzeczywistość
Nie mam dziś czasu ,ale jak znajde chwile to poprostuje pewne kwestie
Proponuje zajrzeć do paru tematów o wojsku w tym dziale

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba

Następny temat

Aktualne zasady przyjęcia do LC

WHEY premium