SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Air Soft Gun

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 53743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
Body - czyli korpus - część pomiędzy kolbą a lufą guna :) Fanie jak jest metalowe - totalny odjazd jeśli chodzi o realność :) macałem wiem co mówie :)
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 324
Owszem są "metalowe" ale tak naprawdę to są jakieś dziwne stopy, poza tym odpowiednio kosztują, są awaryjne (bebechy) a "metalowe" body potrafi pęknąć. To są opinie potwierdzone prze ludzi z Polski jak również kilku moich znajomych którzy odczuli to na własnej skórze. Nie dotyczy to oczywiscie wszystkich egzemplarzy, ale są to nadzwyczaj częste przypadki, czego nie można powiedzieć o Tokyo Marui. Popularne jest stwierdzenie że jeśli kupujesz CA lub ICS to na własną odpowiedzialność.

To samo mówiłem mojemu kolesiowi który zamawiał u mnie MP5 SD z CA, jego odpowiedź brzmiała: mi się uda :D

P.S. Mam już swojego SIG-a, i jest ZAJ....TY.

SIG 552 operator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
Ciekawe, nigdy o tym nie słyszałem... a niby dlaczego to ma pękać? Uderzenia nie walą w korpus tylko jeśli już, to komora hopup i okolice... Chyba że pisałeś o komorze... Czy jest szansa zobaczenia jakiś zdjęć?
A co ciekawsze, na witrynce airsoftowej WMASG, nikt nic nie pisał, w każdym razie nie spotkałem się z tym. Jakbyś mógł, postaraj się dać namiar na jakieś foty jeśli da rade...
THX
Salut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 324
Dostępu do fotek (na razie) nie mam, ale jeden znajomy miał taką przypadłość, (pęknięte body). Zeby nie było nieścisłości, pękanie body nie jest nagminne, podałem je jako jeden z przykładów zawodności "cudownych matalowych" AEG-ów. Jako kolejny "świeży", przedstawię sytuację ww. zakupu MP5. Wczoraj macaliśmy dopiero co odebrany pm, wszystko super:zimne, cieżkie, spawy itp. Problem pojawił się gdy koleś chciał rozłożyć kolbę(wersja SD3)kolba przy maksymalnym rozłożeniu nie zablokowała się, tylko wyskoczyła. A gdy ją włożyliśmy spowrotem to mocno się chybotała na wszystkie strony. To chyba nie jest normalne, chyba,że to jakaś nowa wersja z wirtualnym punktem obrotu

SIG 552 operator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 324
Małe uzupełnienie: Ewentualne pęknięcie body, przy stockowym AEG-u CA lub ICS jest chyba niemożliwe, (jeśli przyczyną mają być mechanizmy wewnętrzne) ww. AEG-i maja fabrycznie wzmacniane bebechy wykonane z metalu, tak samo jak łożyska i zębatki, względem Marui. Chciałem, w ten sposób zaznaczyć, że ten metal to tylko bajer nijak mający się do wytrzymałości w real steel.

SIG 552 operator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
warka fajny podpis

możecie mi mniej więcej powiedzieć które firmy robią bebechy metalowe?

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 324
Z tych najpopularniejszych na polskim rynku to wspomniane wcześniej ICS i Classic Army(CA). Tam w zasadzie większość elementów jest wykonana z metalu. Istnieje też możliwość dokupienia osobno części do upgrade-u zewnętrznego jak i wewnętrznego. Jest nawet firma, chyba amerykańska, która zdeaktywowane karabinki AKSU przerabia na AEG-i. Do prawdziwego karabinu wsadzają mechanizmy od elektryka, tylko że cena jest spora(ok.4000zł).

Wcześniej podałem adresy sklepów polskich i zagranicznych, sprawdź sobie ich ofertę.

SIG 552 operator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 884 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2402


u mnie chlopaki maja cos takiego i tez se radza :)

QLIMAX -|- The Prophecy Of The Harder Styles
>>>http://events.q-dance.nl/2003-11_22-november_qlimax/after/ <<<warto obejrzec!!
najelpsza impreza na swiecie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
G36C z lunteką i laserkiem... ja sie chyba nigdy takiego nie dorobie

mam jakieś 5 stów szmalcu, G36 o ile pamiętam chodzi po 1200... wygląda na to że może za rok... Ostatnio jeszcze na P90 sie npalałem, ale coś mi sie zdaje że mam za długie łapska do niego...

btw jak wykonanie tego G36? słyszałem że widać nadlewki plastiku, coś o latających częściach (magazynek, bateria i chyba zamek...)

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 884 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2402
a nie wiem zapytam sie ale chyba jest ok bo nie zmieniali nic narazie z tego co wiem

QLIMAX -|- The Prophecy Of The Harder Styles
>>>http://events.q-dance.nl/2003-11_22-november_qlimax/after/ <<<warto obejrzec!!
najelpsza impreza na swiecie!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popraw swój crosover

Następny temat

Do Kejt

WHEY premium