SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
agresywny nie jestem ale straszny nerwus.
szczególnie się wnerwiam jak gadam z rodzicami(ciekawe czemu). i cały czas mają wonty że to niby głos podnosze i krzyczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nooo to jets najgrosze ja tez cos mowie normalnie a mama ze sie wydzoieran :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Ja jestem spokojny, mozna powiedziec flegmatyczny bo wszystko z reguly olewam. trudno jest mnie wyprowadzic z rownowagi, ale jak juz to komus wyjdzie to ciezko jest mi sie opanowac ;]
I to by bylo na tyle, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130


****a ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
agresje trzeba tłumić i wtedy zostaje się potulnym barankiem
wiem po sobie swego czasu jak zostałem w****iony w szkole potrafiłęm krzesełkami i ławkami rzucać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Mialem przypal w szkole bo moja wychowawczyni twierdzila ze stalem sie agresywny, arogancki, nikt mnie nie lub i na wszytskich krzycze i ze wszytskich sie smieje...

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
maximus_pl za dużo białka hihi

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jejku - welki mi problem. Każdy miał, lub ma problemy z kontrolowaniem agresji, nie da się tego chyba ominąć - nawet największa cicha woda potrafi w domowym zaciszu wpaść w szał, bo komputer się zawiesił itp.
Ja tam załatwiłem sobie domową pociechę - moją kotkę, cicha, spokojna, nie brudzi - czyli charakter ma bardzo przyjemny. Reszta to już nasze uwarunkowania, normalne jest, że każdy człowiek reaguje pozytywnie mając kontakt z czymś miłym w dotyku, mruczenie także raczej działa bardzo uspokajająco, nie mówiąc już o samej radości posiadania pocechy z charakterkiem. Nie wem jak wy, dla mnie to lepsze niż ładowanie w siebie leków, terapie, liczenie do dziesięciu, czy słuchanie radia maryja.

Agresja jest też wywoływana nadmiarem energi, raczej domowe pciechy w pełni nam jej nie odbiorą, więc jakieś hobby, gdzie w gre wchodzi wysiłek fizyczny bardzo się przyda - to w imię zwalczania przyczyny, a nie skutków agresji.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
pawerty, jak tak bedziesz tlumil w sobie emocje to sie wszystko skumuluje w Tobie i predzej czy poznej wybuchniesz jak bomba, a wybuch sie rozejdzie glosnym echem.

co?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Dobrze Wygladam Na 15 Lat ? :/

Następny temat

Zmęczenie

WHEY premium