SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
W ciągu tygodnia chodzę do szkoły - weekendy mam 'wolne'. Ze szkoły wracam dosyć późno, poza tym jest całkiem sporo obowiązków (szkolnych i pozaszkolnych), a w momencie, kiedy wpadnę do domu - zdążę coś zjeść (niestety zazwyczaj niezbyt trzymające się w zakresie diety), położę się na chwilkę (bo nawet nie mam siły, aby cokolwiek od razu robić) i jak wstanę, to już się nie wyrabiam z czasem. Poza tym uczucie zmęczenia nie przechodzi... Pijam 2 kawy dziennie (rano i po popołudniowym wstaniu), ale mimo tego jestem padnięty - a do tego jeszcze dochodzi trening Chciałbym się dowiedzieć, jak Wy sobie z radzicie ze zmęczeniem? Macie w ogóle takie uczucie? Staram się rozłożyć sobie dni treningowe bardziej na weekend, aby uniknąć tego zmęczenia, ale i tak nie mam siły - np. dzisiaj wróciłem zmęczony, zjadłem, położyłem się i miałem iść na trening, ale w ogóle nie miałem sił, dlatego przełożyłem go na jutro Macie jakieś sposoby na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja wracam 17-18 do domu, po 19 wychodze na trening i wracam jakies 20 po 22 na nauke juz nima czasu

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
no to masz przesrane ja tez jak ze szkoly wracam to jestem zmeczony to czekam do 18 -19 i ide sobie na siłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
no a ja jeszcze do tego pracuje
ale raczej sie wyrabiam, ale dużo nieprzespanych noc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
Yanas, w jakich godzinach pracujesz a w jakich trenujesz?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
9-17 pracuje
i tak o 18 mam trening
i w weekendy jeszcze szkoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Znam ten ból Wstaje o 5-6 rano, w domu około 17-18. Padam na pysk i niemam siły ani ochoty na nic poza snem.A metoda na zmęczenie...jak na mnie troche to działa ale tylko trochę - krótki ale szybki spacer, carbo, czasem zażucę głośną i ostrą muzę(aby odgonić myśli z całego dnia)i staram sie wmówić sobie że teraz jest czas na trening, reszta jest nieważna, jedyne co mnie teraz interesuje to plan jaki sobie założyłem i jaki mam wykonać, reszty niema.To psyche rządzi soma a nie odwrotnie, tak więc jakoś sie mobilizuje. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
takie zmeczenie nasila sie w okresie jesienno-zimowym powinno przejsc z przybyciem wiosny albo masz za malo witamin . Mozesz kupic sobie w aptece jakies srodki pobudzajace np. lecytyna (qrde jak to sie pisalo? ).

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
j.w DUDA

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Mocna kawa + głosna dobra muza
Często mam tak że kawa i muzyka nie pomagają ale po wykonaniu kilku serii czuję się jak nowo narodzony(ale to tylko czasem)

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
na mnie tam kawa nie dziala, ja kiedys wypilem dwie mocne i pare minut pozniej chrapałem jak swinia ale wtedy mialem sie uczyc, to moze dlatego.

co?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agresja

Następny temat

jaki pas kulturystyczny?

WHEY premium