SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Affliction Trilogy odwołane!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Myślisz że w Japonii się przyjmą tak szybko?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
ale syf ;(

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
No to po zawodach.
Portale właśnie huczą, że Affliction wycofało się za sponsoringu M-1 i podpisało umowę z UFC. To chyba już ostatni gwóźdź do trumny. Fight24 pisze, że już wcześniej były próby sprzedaży zawodników ze strony Affliction, w zamian za zniesienie zakazu używania ich koszulek w UFC. Teraz chyba czas na ruch ze strony Fedora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ale bieda ..., ale może to spowoduje przyspieszenie walk Fedora w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Przesadzili... po co całą gale odwoływać jak cośto mogli frajery robić tak to mi wakaje zepsuli a co do walki Fedora w UFC to słyszłem że fedor podisał kontrakt z EA na wizerunek w grze a Dana powiedział że kto w tej grze będzie to nie ma wstępu do oktagonu

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dana szybko zmieni zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Straszny lipton :/.Fedor jest w hu.owej sytuacji,bo w Dream nie ma zawodników na niego,a w UFC wiadomo co. Poczekamy zobaczymy. Liczę,że w końcu że ta łysa j.e.b.a.n.a qrva pomyśli, i zrobi coś, co będzie się opłacało i jemu i na co przystanie najlepszy fajter mma, of the world

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3908
ale wtopa. a tylko kilka dni zostało. co za g****. i jak sie nie denerwować że znowu UFC górą. i która oraganizacja utrze nosa UFC? Może faktycznie jakby przeszedł do dream to zaczełyby się leprze gale i stać ich byłoby na lepszysz fifhterów z czasem. aleczy czy w obecjej chwili stać Dream na wypożyczenie Fedora I jeszcze jakiegoś konkretnego zawodnika na walę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie wiem po co tak narzekacie, że UFC górą. Trzeba przyznać - czy się UFC lubi czy nie - że jest to najbardziej profesjonalna organizacja. Dzięki UFC i programom takim jak TUF MMA wychodzi z podziemia.

Poza tym, zawodnicy walczący w UFC są po prostu najlepsi. Jest co prawda kilka perełek w innych organizacjach, ale jest ich za mało.

Ja mam nadzieję, że to wszystko skończy się przejściem Fedora do UFC na dobrych warunkach i pojedynkiem Fedor vs Lesnar.

Barnett spalił po całości - kto mu planował cykl w ogóle? Szkoda faceta, lubię go i podoba mi się jego styl.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Nie licz na Fedor Lesnar, bo Fedor musiałby mieć takie warunki, że nikt takich nie ma w UFC,a takiego wyjątku nie widzę.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA

Następny temat

Najnudniejsza/najgorsza walka jaka widzieliscie?

WHEY premium