SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab na FIBO 2014 - fotorelacja i nowości produktowe!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
piękna wystawka że aż trawa na zielono pomalowana :P dla kontrastu półka z "kerfura" i kolorystyka opakowań Waszych produktów przeznaczona dla sieciówki ostatnio sprawiła że mało nie przewróciłem się między regałami... czemu nie stosujecie tych samych opakowań co w normalnych sklepach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyna będzie miała ochotę na nugetsy to zarzucę jej od Activlaba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ulfbjorn(zabije mnei Twoj nick Sieciówki specjalnie mają innego rodzaju opakowania. Stosujemy to jedynie w sieciach handlowych, tak samo jak w lini The Best stosujemy czarne opakowania i dostępna jest ona jedynie w stacjonarnych, najlepszych sklepach z suplementami i odżywkami


Kacper - mam nadzieję!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Moźezz mówic "ten taki na U" jak to kiedys ktos mnie nazwal po kilku piwach... no niby rozumiem fak innej szaty w sieciówce aby byla inna od tej w sklepie z suplem ale na Teutatesa (jak to mawial asteriks) czemu az tak paskudna szata. Z całym szacunkiem dla firmy ale wiem jak wyglądają Wazze produkty w sklepie i wtedy ide i kupuje bo jam wiadomo dla noobka liczy sie szata graficzna a potem sklad... a dla ogarnietego cwiczacego juz liczy sie sklad. Bylem przez kilka lat przedstawicielem handlowym i wiem ze sa produkty dla "pospulstwa" i produkty premium ale w jednych j drugich liczy sie szata graficzna a jak czytam napis "odzywka wysoko weglowodanowo bialkowa" to odczuwam gwalt na wlasnych oczach. Moze gdyby to byla kolorystyka zblizona do oryginalu ale lekko wyrozniajaca sie to spox.

Z gory przelraszam za ortografie ale pisanie na komorce mnie dobija

Zmieniony przez - ulfbjorn w dniu 2014-04-05 00:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
przekażę Twoją opinię wyżej, z pewnośćią wezmą ją pod uwagę - dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
mam nadzieję że nie odbierasz tego za jęczenie i narzekanie ale o sam fakt jak wyglądają Wasze produkty normalnie a jak w sieciówce. Kupując Wasz produkt w sieciówce mam wrażenie że kupuje produkt niepełnowartościowy bo inne opakowanie daje do myślenia. tak jak jest to w przypadku sieci Biedronka gdzie kupuje się jogurt czy inny produkt w innej szacie ale jak czyta się producenta to masz " XXX wyprodukowane dla Biedronka" i wtedy zastanawia się człowiek czy to dlatego że nie spełniło wymogów producenta i nie chciał się podpisać pod tym swoim pełnym logo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
produkty, tak produkowane "Dla stonki" czy tez przez nas dla marketów(tutaj mam 100% pewnsoc) - w żaden sposob nie są gorsze, "ułomne", niepełnowartośćiowe etc, pozostaje jedynie kwestia "wyróżnienia" ich poprzez odmienny brand
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jeszcze "parę" fot





















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
łoooooo cała seria produktów CHICKEN! są aminki, rosół w proszku i meksykański ryż!!! no już się nie mogę doczekać kiedy tego spróbuję, ten nowe batony tez pewnie CHICKEN

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
i białko o smaku kurczaka mniamiii

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wyjazd na truskawki, jakie suplementy, jak się przygotować

Następny temat

Dawkowanie suplementacji

WHEY premium