SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acnederm czy Lerosett?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
Co do acne-dermu sie nei wypowiem bo nei uzywalem ale plamki tez mam potradzikowe i mi schodza srednio w 7 dni. Jak juz sloneczko swieci to wez sie wystaw i opalaj- tylko przedtem umyj twarz i nie uzywaj zadnego kremu itd. Troche wysuszy skore ale pozniej sobie pod wieczor nawilzysz. Idz do sklepu kup sobie kilka litrow karotki i pij z 3-4 szklanki dziennie takze mozesz sie pofatygowac i kupic w aptece tran rybi - cudownie dziala na skore !! jak masz jeszcze jakies pytania to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
ja tez raczej nie jestem zachwycony acne derm

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
ja tez nie jestem zachwycony, malo tego wg mnie jest do dupy srodek...

Nie ma zadnej poprawy, zanim zaczalem stosowac mialem dwa pryszcze ktore chcialem zniszyc i nic to nie pomoglo...

chyba przezuce sie znowu na brevoxyl na pojedyncze syfki chyba najlepszy jest chociaz ktos pisal ze jakis kolagen jest dobry ale nie wiem co to jest i gdzie sie kupuje bo w aptece nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
No ale powiedźcie od razu ile czasu stosowaliście Acne-Derm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 617
ponad miesiac trzeba chyba,

POWIEDZCIE mi jak go dokladnie stosowac? nalozyc tak grubo? czy tak troche i wetrzec zeby troszke bylo masci widac? JAK? bo ja nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
No właśnie ja też nie wiem, ile się powinno tego nakładać, więc na wszelki wypadek nakładam dużo. Każde miejsce smaruję ze trzy razy. Preparat dobrze się wchłania, więc można sobie na to pozwolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Ja też mam problem z przebarwieniami po trądziku, które spowodowane są przez wyciskanie syfków. Czy acne-derm mi pomoże się ich pozbyć? Pomocy!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
niestety nie ma zlotego srodka musisz sprobowac jak na Ciebie bedzie dzialal, jednym pomaga a innym nie. Idz do dermatologa i poradz sie. Zreszta acne jest chyba na recepte.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
acne nie jest na recepte. ja stosuje praktycznie na całą twarz ze wzgledu na bardzo ciezki tradzik i mi nawet lekko nie wybielil skory po 2 tyg stosowania 2razy dziennie[a do tego mam cere sniadą-taki mulat ze mnie).
także uważam ze musisz poszukac czegosc innego. jesli sa to niewielkie przebarwienia-ok 3 miesiace i nie bedzie sladu.

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przebarwnienia nie znikly.... pryszcze takie mocne znikly ale te 'slabe' nie i robily sie jeszcze wieksze blizny. Blizn mi to nie wyleczylo a w dodatku w miejsce tych blizn wnikal acne i robil sie tam pryszcz... zużylem 2,5 tubki i wydawalo mi sie ze efekty byly spore... ale to zalezalo od dnia... i jeszcze sie tym ludzilem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Gorączka -skuteczne sprawdzone sposoby

WHEY premium