SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ARTROSKOPIA KOLANA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja na drugi dzień
po zabiegu bez kul chodziłem

teraz już normalnie mogę
kopać piłkę

codziennie trenuję z 30-40 minut

ale noga jeszcze do końca się nie prostuje

za tydzień idę na zdjęcie szwów

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to zalezy od przypadku,od tego,co robili w nodze. Ja chodziłam o kulach dwa tygodnie i ani dnia dłużej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
W marcu bede mial artroskopie, a konkretnie rekosnstrukcje więzadła krzyżowego przedniego (ACL). I w związku z tym mam pytanie odnosnie śrub. Czy oplaca sie inwestowac w te biowchlanialne? Czy tytanowe w zupelnosci wystarczą?. Powiem szczerze ze kieruje sie glownie ograniczeniami finansowymi bo wydatek ok 2000zl to sporo jak dla mnie. I nie wiem czy gra jest warta swieczki.

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
a długo czekałeś na tą rekonstrukcje bo ja jestem po artroskopi która wykazała że tez mam całkiem zerwane więzadło kżyżowe i przydała by się rekonstrukcja ale jak zobaqczyłam ceny to trochę straciłam nadzieję=/

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
Eekonstrukcje bede mial na Lindleya w warszawie z tym ze lekarz kazal mi poczekac troche czasu bo mialem ponoc nie do konca zrosniete chrząstki wzrostowe. Wiec troche inaczej to wygladalo. Nie wiem ile by sie normalnie czekalo ale mysle ze ok 6-12 miesiecy

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
aha no to spoko ja poczekam aż mi się noga zgoi po tej artroskopi a potem jeżeli finanse pozwolą to pomyśli się nad rekonstrukcją ale szczeże powiedziawszy jak się nasłuchałam o przebiegu to się trochę boję te śruby i takie tam brzmi to mało zachęcająco=( może ktoś mógł by powiedzieć coś więcej na temat tej operacji????????? pozdro=)

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nawrót ginekomastii

Następny temat

Zaskórnikom mówimy nie!

forma lato