SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ARTROSKOPIA KOLANA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
no nieźle a to zalkejone wyżej trochę to reż rana ??????????????? moja noga mniejwięcej tak samo wyglądała no ale teraz już jest ok=) i dzisiaj już miałam ostatni zastrzyk przeciw zakrzepowy w brzusio=)!!!!!!! pozdroffki 4 all=*

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
to wyżej zaklejone
to od igły

płyn surowiczy mi wyciągali dzisiaj

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
a czemu nie masz drenu? Wtedy by Cie oszczędzili ściągania płynu strzykawką.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie wiem dlaczego nie mam
wiem że tylko jeszcze w niedziele mi ściągną
i już finito

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to lipa,w zasadzie powinieneś miec,bo wtedy ten dren zbiera płyn do zbiorniczka,zero wkłuwania,bez problemu. Przy chodzeniu tylko czujesz,jak dren Ci zasysa ten płyn Po dwóch dniach od zabiegu ściągają dren i po sprawie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2043
Hej. Ja tez mniałm artroskopie w tam tym roku i mniałam dren ale sciagneli mi na drugi dzien n po zabiegu i poznij na kontralach nie mnialam nic scigane i bylo oki.. pzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
no to własnie też zalezy od tego,ile się tego płynu zbiera w pojemniczku

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
hej ja właśnie byłam dzisiaj na kontroli u mojego ortopedy i odziwo ale ku mojemu zadowoleniu noga goi się super jak wychodziłam ze szpitala to lekarz pow. że następnym razem ściągnie mi jakiś płyn bo zrobił się mały wysięk ale dzisiaj okazało się że nie tżeba i jest ok=) a co do drenu to prawda lepiej jek ci go założą niż jak byś się miał męczyć z igłą i ten dremn przynajmniej dla mnie jest mniej bolesny niż ta igła wiem bo przy pierwszym skręceniu kolana miałam regularnie 6 czy 7 razy ściągany ten płyn z kolana i to nie było przyjemne=(

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
byłem dzisiaj
ale jednak nie wyciągał płynu

powiedział,że mało jest
i może się wchonie

w 2. dzień świąt mam wizytę

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
mam takie pytanko czy po artroskopi to długo dochdzi się do sprawności takiej żeby normalnie bez kul chodzić bo ja jestem już 3 tydzień po i jeszcze każą mi o kulach chodzić ale nawet dobrze się czuję ale z drugiej strony to nie wiem czy sobie nie szkodzę????

=)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nawrót ginekomastii

Następny temat

Zaskórnikom mówimy nie!

forma lato