SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL PAK i OSTROWIA WPC 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
WItam wszystkich ,jestem tu nowy i chciałbym zacząc przygode z "kulturystyką" głównie zalezy mi na masie,ponieważ jestem szczupły :(
WZROST: 181
WAGA: 64kg
WIEK: 17 lat

Plan mam ,nad dieta pracuje, i zostaje kwestia supli
Słyszałem że bardzo dobrze sprawuje się ANIMAL PAK i to właśnie jego chciał bym zakupić tylko sam nie wystarczy prydało by się jakieś białko i myślałem o OSTROWI WPC 80 , polskie białko podobno bardzo dobrze się sprawuje i cena dobra ;]

A wiec co sądzicie o takim zestawie na początek ANIMAL i OSTROWIA ?? czy masa bo tym by poszła ?? oczywiście nie spodziewam się nadzwyczajnych efektów ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62180
Lepiej weź się za dobre odżywianie.Przyjdzie czas na suplementy.Ostrowia ma dobrą cenę i nic poza tym.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Odżywiać staram się dobrze :) oczywiście żadnych chipsów ,alkoholu,papierosów i fast food-ów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
daj ankiete dzialu,animal pak to witaminy,a bialkiem uzupelniasz diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62180
To zacznij ćwiczyć,a efekty przyjdą.Lepiej pieniądze przeznacz na lepsze jedzenie,niż odżywki.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Po Animal paku podobno idzie siła ;] a jak idzie siła to idzie masa ,a biało do uzupełnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
podobno:D
na sile to jest trening
na mase
-dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
mówie podobno bo nie brałem ;] ale kuzyn mi polecił bo sam brał i czuł efekty, a kupował tez jakies OLIMP'y i nic nie czuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
masz diete? daj ankiete dzialu o ktora prosilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
a jaką ankiete ?? dopiero załozyłem konto i sorki ale nieorientuję sie jeszcze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DORIAN YATES NOX PUMP czy VPX NO-SHOTGUN MHF1?

Następny temat

Kreatyna Vitalmaxa

WHEY premium