SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANGLIA BIEDUJE

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8767

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nie wiem jak w uk
ale w irl na budowach albo w sklepach

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
z moich obserwacji w uk (pewnie tez zalezy w jakim rejonie) wiekszosc to fabryki i sklepy ( z 70% ), potem budowy-remonty-gardening itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
to nie jest propaganda onetu tylko moje obserwacje nie twierdze również ze wszyscy Polacy pracują na budowach opisałem ta sytuacje naprzykładzie budów
nie wysalam również artykułów skierowanych do ,,karzełków umysłowych'' bo jako takich nie zauważyłem jeszcze na SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
ludzie wracaja nie dlatego, ze w UK pracy nie ma (bo jest full), tylko z wielu innych przyczyn (dom, rodzina- tesknota- srodowisko, roznice kulturowe to glowne powody)

temat rzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Ja tam wracam...za kilka miesiecy. To moj wlasny wybor i co bedzie, to sie okaze. Wielu moich znajomych daje sobie bardzo dobrze rade w Pl, nie ma co generalizowac, ze wszystkim zle i do d..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
Mieszkam w IRL 3 lata. Zmieniałem prace ostatnio (miesiąc temu).I podczas łażenia po agencjach natchnąłem sie na grupki ......Irlandczyków szukających prace. No zawsze były tabuny ale Polaków , Sł , CZ.
Budowy się kończą masę osiedli stoi pustych.Nie ma kto wynajmować.Irole kupowali po 3 ,4 mieszkania i wynajmowali przyjezdnym ,a ci im spłacali kredyty.No cóż mieszkania stały 800E za wynajem 3 lata temu rok temu jeszcze 1200-1300 .Teraz spadają . I na dzień dobry urwiesz jeszcze 50E.Mieszkam 30 Kilo od Dub - Nass
trochę mi się tu już nudzi wiocha niesamowita i ta j.bana pogoda.Do PL mnie ciągnie nie powiem ,ale ...... poco już zapominany dlaczego wyjechaliśmy ... Byłem w PL na weekend wydałem tyle kasy ze poleciał bym za to na 7 dni na jakąś wysepkę nad M Śródziemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
z tom wysepkom to fakt jak ostatnio bylem w PL rok temu to za 3 tygodnie wy*e*alem roczne oszczednosci .kraj wampir q-wa

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
a moja dziewczyna: "wracamy do polski , wracamy do polski, tam dostaniesz super prace ,wszyscy moi znajomi znalezli niezla prace po studiach" .
(niezla - 1500-2000zl)z czym do ludzi?
Nie wiem naprawde jak jej to wytlumaczyc, ze jescze nie czas...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
"...w Polsce bedzie druga Irlandia..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
JA TEZ BYM CHCIAL BARDZO WROCIC ALE PRAWDA JEST TAKA ZE IM DLUZEJ SIEDZIMY TU TO BEDZIE TRUDNIEJ POZNIEJ W POLSCE , ZADNE DOSWIADCZENIE BO DO CZEGO SIE PRZYDA DOSWIADCZENIE NA JAKIEJSC TASMIE W FABRYCE JA PRACUJE JAKO KELNER PROBOWALEM ROK TEMU ZOSTAC W KRAJU PRACOWALEM W WIELKIM KLUBIE W WAWIE (RESTAURACJA , KREGLE , BILARD , DYSKOTEKA ITP) POSIEDZIALEM 3 TYG I WROCILEM DO POLSKI , BRAK MOTYWACJI JAK SIE POPRACOWALO ZA NORMALNE PIENIADZE ZA GRANICA TO SIE NIE CHCE ROBIC ZA WSZAWY GROSZ , NARAZIE ZAMIEZAM ZOSTAC ALE IDE DO JAKIEJS SZKOLY TUTAJ ZEBY MIEC JAKIS PAPIER
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Simlock na Nokia N95, Vodafon - da się ściągnąć?

Następny temat

Doping w Angli

WHEY premium