SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROCUR !! brał ktos ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a tak wogóle to Ty masz naturalnie wysoki poziom teścia czy jesteś po cyklu ?

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
gino u mnie jest niewidoczne typy jedynie wyczuwalne lekkie powiekszenie gruczolu sutkowego - efetk zwiekszenia tescia w ORG mam po cyklu prawdopodobnie tyle ze ja skonczylem cykl 4 miechy temu a nadal mam zwiekszone a texty typu duze cyce sa bez sensu bo ja nie mowie o LIPO a o przeroscie gruczoly sutkowego i to minimalny niewidoczny - jedynie co mnie denerwuje to lekki bol przy uciskaniu klatki- a ten lek ma zbi mi poziom tescia do normalnosci bo jak regula jest ze ma sie 200 mg- 800mg a ja mam 1300 to chyba nie jest zbyt dobrze . dobra wiecej nie pisze bo widze ze matoły sie odzywaja w 50% ( nie wszyscy ) a zawzze myslalem ze sa tu glownie ludzie znajacy sie na rzeczy oczywiscie mowie o garstce matolow w tym poscie - pozdro a i zdam relacje za miesiac jak wyniki tescia i jak sie gruczol zachowuje :)

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
nie chodzi o wszystkich a moze o 1- 2 osoby ktore nic nie wnosza a chyba nie rozumieja tematu :)

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a tak wogóle to z czego się składał Twój cykl i ile trwał ? Bo niektóre testy zostają bardzo długo w organiźmie...ja bym jednak postawił na nolve albo ari jak masz kase...no ale nic...zdaj relacje ;)

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
hmmm ja bralem sporo koxu w swoim zyciu i nigdy gino mnie nie dopadlo - tyle ze po cyklu zrobilem blad i teraz sa efekty- skonczylem cykl na TEST prolong po po miesiacu dorzucilem sobie 100 metki ( nie wiem czemu 0 i po mecie mi wyejbalo gino - co do ANDROCUR to sprzedaje ten syf jednak doszedlem do wniosku ze chyba wezme Ari albo proviron - ale czy to cofnie gino ?? bo zapobiegac napewno zapobiegnie

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Testosteron może być prekursorem estrogenu. Chociaż rzeczywiście nie bardzo rozumiem, po co zbijać jego poziom (aż tak masakrycznie wysoki?!), skoro można z powodzeniem zablokować estrogen. Poza tym nadmiar teścia powinien być metabolizowany w wątrobie. Wysoka aromatyzacja endogennego testosteronu może być wynikiem nieprawidłowego funkcjonowania tego narządu - mam nadzieje, że Twój endokrynolog wykluczył taką możliwość.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Niekompetentny lekarz po prostu zabrał sie do tego od dupy strony i tyle. Jeszcze w sumie powiedzmy ze co innego gdybys nie brał saa ale w twoim przypadku imo tylko tamoxifen bedzie słuszny. Przemysl to dobrze bo mozesz bardzo załowac tego kroku. Przyczyną zaistniałej sytuacji jest prawdopodobnie "pocyklowe" nagromadzenie estrogenu a wiec tutaj wytłumienie testosteronu nie tylko nic nie da ale pogorszy sprawe...estrogen bedzie miał wieksze pole do popisu w wyniku czego zajda dalsze efekty feminizacji. Nie jestes kobietą tylko mezczyzna i to estrogen juz tutaj nie porzadany....

Wogóle to tak czytam twojego posta i mysle sobie ze przeciez to brzmi absurdalnie albo to jakas prowokacja albo ten lekarz jest nienormalny(autentycznie)

Przyczyn ginekomastii moze byc wiele i lekarz powinien zlecic wykonanie wszystkich badan tj estradiol , prolaktyna, lh , hcg, e2
Mozesz miec nadmierna aktywnosc enzymu aromatazy jak i przyczyna moze byc chociazby nadmierne wydzielanie hcg co jest juz bardzo powazna sprawa i chyba nie musze pisac co to oznacza...kto to wie ? Ja obstawiam kumulacje estro ale jak chcesz miec pewnosc 100% to dobrze ci radze poszukaj innego lekarza bo co by to nie było tej przypadłosci nie leczy sie androcurem!

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
PrzeGibon ma racje...słuszna uwaga żeczywiście estrogen będzie miał większe pole do popisu...wiec gino może sie nasilić...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
tez tak sadze - pojde do innego lekarza ale ANdrocur sprzedaje bo kupcy sa na necie na niego - tak jak mowie nigdy nie mialem problemu z gino przy dosyc sporych srodkach ( wino - meta testost.. ) a tu nagle po 100 mety sie pokazalo... zobacze co drugi lekarz powie - jakie leki zastosuje

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
prolaktyna w normie - mialem badania

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka

Następny temat

Małepytanko o Superanabolan

WHEY premium