SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANABOLIC INNOVATIONS STOKED + co do tego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Witam, planuje zakupić ten środek, i tak się zastanawiam co do tego jeszcze wrzucić.
Na pewno będę chciał kreatynę tylko nie wiem czy brać ją w trakcje po czy może przed.
Jakieś BCAA
No właśnie i co dalej, a może solo Stoked??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
wypełnij ankiete to cos dobierzemy
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
1) raczej nie chciał bym się tu afiszować fotkami, nie ma co podziwiać, lekko zbity raczej nie chuderlak, troszke brzuch zaniedbany
2) 28
3) 87kg / 180cm
4) systematyczny trening 3 lata
5) powiększyć obwody, ale nie brzucha :)
6) jakiś rok temu zjadłem pół opakowania Test Freak, fajnie mięśnie robiły się twarde i długo sie ten stan utrzymywał po treningu, do tego było białko Olimp Whey Protein Complex 100(mam jeszcze 2 opakowania po700g) BCAA Xplode, SAW, I jakis mc temu skonczyłem Kreatyne olimp xplode - milo ja wspominam ;)
7) Jadłem Clenburexin 1/3 opakowania jeszcze jest

10) diety raczej brak, tzn. nie wyliczam sobie B,W,T co nie znaczy że jem jak świnia ;)
11)nie dajmy się zwariować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Na pewno kupie BCAA, zastanawiałem się nad AAKG, no i chcę kolejny cykl kreatyny :) I nie wiem kiedy mogę wrzucić booster teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
aakg hmmm nie raz juz pisałem imo strata kasy ale jak ktos lubi
bcaa mozesz dac,
co do tego supla co podałes to sie nie bede wypowiadał bo go nie znam i w sumie nieza bardzo wierze w takie suple ale najlepiej niech wypowie sie ktos bardziej kumaty w tym temacie,
kreta jaka ma byc, mono/tcm/mix, jakis stak nobooster do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
No właśnie decyzja na temat tego boosteru zapadła po przeczytaniu kilku tematów na tym forum :) ponoc dobry i spelnia swoja rolę, a tak jak wspomniałem Test Freak podziałał na mnie juz po pół opakowaniu to i to chyba podziała.
Co do AAKG wlaśnie dlatego pytam jak ma być to starata to odpuszczam sobie.
Kreatyna albo ta co była Xplode, albo ostatnio kolega polecił mi Muscle Pharm Creatine 300g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
zamiast aakg , kup cos co na prawde dziala np. ba , w polaczeniu z kreta fajny zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
I znowu ten shift :/
Co do stak nobooster to chodzi Ci o jakiś pobudzacz przedtreningowy?? jeśli ma przynieść lepsze rezultaty to czemu nie, myślałem o BPI 1M.R
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
lepsze rezultaty??
na pewno nie bezposrednio, jak nie miewasz problemow z checiami, motywacja do treningow to bym odpuścił,
co do krety jezeli ma byc mono to wiekszosc to bedzie to samo o ile nie jakas firma krzak, choc sa osoby ktore mowia ze czuja jedna krete lepiej od drugiej choc i to i to mono,
jezeli mix to ten Xplode bedzie ok, jak ma byc jablczan to np. Cm3 Treca czy Tcm olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Jabłczan cm3Treca już jadłem 360kapsułek, 0 czegokolwiek :) wogóle nie poczułem.
Jak mi się nie chce iśc na silownie to pije Black-a i już mam chęć do ćwiczeń, choć nie powiem że przy SAWie była jeszcze większa chęć i pompa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
jak z saw byłes zadowolony to mozesz powtorzyc cykl wlasnie z nim,
ja daje ostatnimi czasy kawe czy kofe w kapsach i wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAT FinaJet

Następny temat

Gainer - dobry jakościowo/zamiast posiłku

WHEY premium