SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AEROBY RANO CZY PO TRENINGU?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja wlasnie biegalem na czczo i byles przez reszta dnia w swietnej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
ja na czczco nie umiem cwiczyc bo słabne,ale robie tak : sniadanko (w miare normlane,zeby sie nie opychac),potem obiad ok 14tej(tylko gotowane rzeczy,ewentualnie plus surówki-porcja powiedzmy ok 60% jak na moje zapotrzebowanie ;)),potem ok 15tej łykam karnityne i fatburnera,i ok 16tej zaczynam cwiczyc(40min-aeroby; ok 60min stepper; i 30min aeroby)no i wiadomo przez reszte dnia nic juz staram sie nie jesc,cwicze juz dosyc dłuugo, ale dopiero 1szy raz w zyciu wprowadzilam "diete" w moje zycie(ok 3tyg temu),bo wczesniej jakos mi to nie wychodziło,nie mogłam poprostu,chyba miałam zbyt slabą wole,bo to co zjadłam to spaliłam,wiec byłam ciagle na zerze,a teraz jak sie ograniczyłam,przyznam ze co tydzien trace 1kg na wadze :D nie wiem czy to dobrze czy zle,ale jakis efekt juz jest:D tymbardziej ze moim zamierzeniem jest stracic ok 10kg,bo po ciązy mi to zostało,przy wzroscie 170 mam 70 kg :/ hmmm,cos sie chyba rozpisałam nie na temat juz ;p jesli komus bedzie sie chcialo przeczytac ten poscik i znajdzie jakies wady prosze o poprawke co zle robie,thz i pozdr :D

PS. cwicze od pn-pt,bo weekend studia :P

Life Is Beautifull :D:D:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening dla poczatkujacego

Następny temat

Aerobiczna szóstka prosze o pomoc

WHEY premium