SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACETYL GLP-1+GIP 5mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
Cześć.
Nie wiem czy to odpowiedni dział i czy można zamieścić taki temat.
Czy stosował ktoś ACETYL GLP-1+GIP 5mg Biolab ?
Wytłumaczy ktoś czy to trzeba jakoś rozrabiać ? Czy to już gotowiec ?
Jakie efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
1. WIEK: 36
2. WAGA: 89
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Brak
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Test Prolongatum, TRT, 0,15 codziennie podskórnie.
8. TRENING: Nie ćwiczący, ale cały dzień w ruchu.
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
Biolab = kosz. Tyle w temacie. Kiedy ludzie przestaniecie wierzyć w cudowne substancje. Masakra.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
witaj, wrzuc ankiete dzialu.
jak dla mnie tego typu srodki nadaja sie jedynie dla grubasow, chyba, ze ktos juz ma naprawde problemy z trzymaniem mordy na klodke i podjadaniem
to peptyd ktory rozrabiasz jak kazdy inny. dawka okolo 1-2 mg na tydzien w zaleznosci od odczuc i dzialania na nas. To jest to samo co tirzepatyd, czy morjuno. Jak kazdy srodek tego typu zawsze mozna wykorzystac w jakis sposob gdy jest takowe uzasadnienie. Jak napisalem wczensiej spora nadwaga, problem z glikemia, to beda dwa glowne powody by sie skusic na to

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
colin2000
Biolab = kosz. Tyle w temacie. Kiedy ludzie przestaniecie wierzyć w cudowne substancje. Masakra.


Co jest nie tak z Biolab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
TomQ-MAG
witaj, wrzuc ankiete dzialu.
jak dla mnie tego typu srodki nadaja sie jedynie dla grubasow, chyba, ze ktos juz ma naprawde problemy z trzymaniem mordy na klodke i podjadaniem
to peptyd ktory rozrabiasz jak kazdy inny. dawka okolo 1-2 mg na tydzien w zaleznosci od odczuc i dzialania na nas. To jest to samo co tirzepatyd, czy morjuno. Jak kazdy srodek tego typu zawsze mozna wykorzystac w jakis sposob gdy jest takowe uzasadnienie. Jak napisalem wczensiej spora nadwaga, problem z glikemia, to beda dwa glowne powody by sie skusic na to


Mam przepisany przez lekarza Rybelsus, właśnie chodziło o cukier..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Bioab mial wpadki i kleją glupa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
lodzianin1
Bioab mial wpadki i kleją glupa


Polecasz jakiś inny Lab z tą samą substancja ?

Biolab, Slavic Labs, HeroPharm, GeneticLine, MGN Musclegraphy Nutrition


Zmieniony przez - Gentleman_88 w dniu 2024-01-21 06:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
Mam też pytanie, czy można jakoś przeliczyć.
Codziennie tabletka Rybelsus 14mg to ile to zastrzyku Tirzepatide w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
Przy braniu Rybelsus, cukier mi spadł i był fajnie w normie. Ale maialem już tak że rano to miałem takie ssanie, że musiałem wręcz natychmiast coś zjeść bo nie mogłem wytrzymać. Teraz nie wiem czy to że przez święta sobie ppfolgowalem, czy już się przyzwyczaiłem.
Po wbiciu GLP w dawce 1,25 rano nie mam takiego ssania, ale też nie jest tak że chamuje mi łaknienie. Jem normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
36 lat, 176 wzrostu, waga 89 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Zla ankieta kolego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syfy na cyklu

Następny temat

spalacz diablos a sama silownia

WHEY premium