SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5x5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
Witam Was !

Trenuje tym planem już tydz .Plan mam pod cykl , efekty jak narazie swietne , widać jakis przyrost siły , wczoraj miałem problemy w Piątkowy Plan , pisze gdyż chciał bym abyście mi pomogli to zrozumiec ...

TO CO DLA CIEBIE JEST ŁATWE ,NIEZNACZNY ZE DLA MNIE TEZ BEDZIE ŁATWE
od klasy podstawowej mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem prosze mi wytłumaczcie tylko o co chodzi z tym 3x1 i 8x1

co prawda pisze tak :

Obciążenie dla trzech powtórzeń z trzeciego dnia staje się obciążeniem dla pięciu powtórzeń w ostatniej serii w pierwszy dzień następnej sesji - potem znowu dodajemy obciążenie, i tak w kółko, jeżeli nie damy rady wykonać założonej ilości powtórzeń, to zatrzymujemy się na tym obciążeniu, aż uda się nam je pokonać

Obciążeniem dla ośmiu powtórzeń jest to wykorzystane w trzeciej serii, uwaga, bo ten punkt treningu potrafi być wyjątkowo wyczerpujący, dajcie sobie między każdą serią dwie minuty przerwy, może nawet nieco więcej, jeżeli nie czujecie się zregenerowani.

Więc jezeli sobie tam zrobiłem juz cieżar na 9 tyg
60-62,5-65-67,5-70-72,5-75-77,5-80-82,5

czyli jeżeli robie 1 tydz i Piątek a w 1 tyg dysponuje ciężarem 60kg czyli robie 60kg-60kg-62,5 kg?? a w przypadku 8x1 to juz kompletnie nie wiem , mętki w głowie mi to robi, nie chce przerywać planu bo działa na mnie bardzo dobrze i TUTAJ CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ Tomaszowi ZA POMOC i POKIEROWANIE !!

Prosze wytłumaczycie mi to ?

Fight for Glory !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
Prosze powiedzcie mi o co chodzi z tym ciezarem dla 3 powt

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
dlaczego nikt mi nie chce pomóc?

Fight for Glory !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie co do mojego treningu

Następny temat

FBW-> nie jestem pewien

WHEY premium