SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 kg co radzicie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 kg to chyba nie dużo, ale muszę się ich szybko pozbyć. Ćwiczę przeważnie 3 razy w tyg na siłowni + 30 min bieżni. Zastanawiałam się dodatkowo nad L - karnityną, ale z tego co czytam dosyć negatywnie wypowiadacie się na jej temat. Co w takim razie innego radzicie, by szybko pozbyć się tych 5 kg? Nie mam zielonego pojęcia o takich specyfikach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radzimy dietę redukcyjną i ćwiczenia aerobowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, chodziło mi raczej o jakieś przyśpieszacza a'al L karnityna. :)
Tx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
to zalezy o jakie Ci przyspieszacze chodzi
*sa nie za drogie srodki wlasnie typu: l-karnityna czy fat burner, ewentualnie zalecane przy redukcji (jak nie pomoga to przynajmniej nie zaszkodza) prosto ze szkolki niedzielnej
*sa tez drozsze, bardziej hardcorowe, rzucajace na kolana efektami i nie stroniace od skutkow ubocznych - i stanowczo odradzane przez wiekszosc (bo to, bo tamto bo to dla leniwych)

ale faktem jest ze aby te wszystkie srodki dzialaly potrzebna jest odpowiednia dieta

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy platki owsiane niegotowane sa strawne?

Następny temat

dieta na gęstość mięśni

WHEY premium