SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

46 lat - fotki do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
hejterzy yebani

zamiast docenić, że facet się przyznał, bez mydlenia oczu, że jest w 100% czysty, to Wy się dopyerdalacie - to jest GALERIA i ocenia się SYLWETKĘ, a nie to czy ktoś uraził Waszą moralność, poglądy, czy jesteście za czy przeciw SAA itp - czytajcie regulamin, bo jak wpadnie moder, to kiepsko widzę Wasz los

a gadki o impotencji, zrytym łbie itp tylko świadczą o Waszej gównianej wiedzy, coś gdzieś usłyszycie, reszte dośpiewacie i jest NOWINKA

kurfa ale mnie wkurfia takie coś...


obejrzyjcie sobie film "Więcej, mocniej, szybciej" (ang: "Bigger, stronger, faster") - tam macie prawdę o koksie, a nie jakieś brednie wyssane z palca

POLECAM FILM, bo pokazuje rzeczy w innym świetle, że nie tylko kulturyści "oszukują" (jeśli można to tak nazwać), ale także inni sportowcy i normalni ludzie, nie mający nic wspólnego ze sportem, oraz słynna afera dopingowa na olimpiadzie w Seulu z Johnsonem i Lewisem, podsumowanie Arnolda przez Grega Valentino (i choć nie lubiłem gościa za sprawą syntholu, to gość ma pojęcie i gada mądrze w tym filmie)

tyle - sorry, za off top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
4mass schodzę do Twojego poziomu-to dlatego.
Zresztą masz tak nikłe pojęcie że się nie wypowiadaj w żadnym temacie

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2010-07-25 17:06:48

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
ciąg dalszy (chciałem edytować, ale ktoś już odp ):


myślicie, ze jak ktoś stosuje doping to już nie musi nic robić? tylko yebie z 2 strzały, z 3 tabsy na dzień i pójdzie na 30 min na trening, albo nawet nie, bo w robocie ma trening (bo przecież to "bezmózgie koksy", to też tylko na "fizoli" sie nadają") ?

otóż kurfa NIE ludzie biorący SAA (zarówno PRO jak i amatorzy) za******lają 2 razy ciężej na siłce, nie mówiąc już, że dieta musi być dopięta na ostatni guzik, a nie piwo, chipsy i po treningu ryż z piersią, że podbić białko - ludzie opanujcie się

cwaniaki internetowi, a pewnie sami po 60 kg ważą, a w łapie po 30 cm EKSPERCI kurfa mać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
Dobrze jest, każdy kto jest w tym sporcie wiecej niż kilka lat próbował słabszego lub mocniejszego wspomagania. Z czasem o postępy jest coraz trudniej i tyle, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 114 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6349
Nie spinajcie sie tak chlopaki .
Wystarczy tych ******* w temacie rzeka .
Przeciez oceniamy sylwetke a nie watrobe - to po co te emocje .
Sylwetka na plus i tak trzymac .

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
rob123 - nie polemizuję z tym, że koks otwiera nowe możliwości przed ludźmi, którzy oczekują więcej aniżeli mogliby mieć nie korzystając z tych środków.

mr_kultura - chyba sobie żarty robisz. Nie porównuj jakiegoś żarcia w proszku dla uzupełnienia braków w diecie do sterydów. Efektem nieprawidłowego przyjmowania tych pierwszych może być co najwyżej sraczka lub nadmiar fatu, tego drugiego poważne problemy emocjonalne i przede wszystkim fizyczne.

Ja tutaj nie jestem Matka Teresą i mam to w du.pie czy ktoś bierze czy nie, a szczególnie 46-letni, dorosły facet, bo to jego życie i zdrowie, jednak nie popieram tego i na pewno nie będę przyklaskiwał na efekty wywołane wbijaniem sobie igły z różnymi środkami w tyłek, żeby mieć parę cm więcej w bicu i trochę więcej siły.

Jestem w stanie zrozumieć branie sterydów dla wyników sportowych, to są sukcesy, kariera i często duże pieniądze, ale po to, żeby być trochę większym niż bez koksu i zabłysnąć przed wybraną grupą ludzi - to dla mnie idiotyzm.

Dla mnie to EOT w kwestii oceny zasadności brania koksu, bo to każdego indywidualna sprawa. Jeśli jednak czytam, że z koksów nie można się śmiać, bo je też trzeba umieć brać i wcale nie mają negatywnych skutków to mi się nóż w kieszeni otwiera na takich pajaców w perspektywie możliwości przeczytania takich tępych haseł jakiegoś kolejnego adepta siłki, który ma ochotę zacząć koksować, żeby przyspieszyć zdobywanie masy i siły, kiedy na spokojnie mógłby jeszcze długi czas osiągać podobne wyniki przy odpowiednim treningu, diecie, suplementacji i regeneracji.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4mass

>suplementy to tylko dodatek do diety a koks jest poto jak sie komus >nie chce budowac formy ciezka praca no i jest bardzo szkodliwy dla >zdrowia, nie ma on nic wspolnego z prawdziwym sportem

tak ci mama powiedziała?
okłamała cie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
scorpion17

- zajrzyj sobie to tematu ;sylwester stallone' a potem wypowiedz się kiedy można wg twojego eksperckiego zdania spodziewac się tych negatywnych efektów koksowania z głową.. on ma chyba 63 lata wiec... może po 70tce? wątroba zaboli ?

ps nie biore saa ani suplementów.. staz na siłce >10 lat, sam jesem po 30tce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
mr_kultura nie przywołuj przykładów mających potwierdzić jakieś wyimaginowane teorie. Branie sterydów niesie za sobą ogromne zagrożenie dla zdrowia i trzeba o tym pisać zawsze i wszędzie, żeby jakiś matoł nie pomyślał, że to jakaś bajka wymyślona przez konowałów i mohery, a kumple na siłce mają rację. To że ktoś nie wykitował z ich powodu znaczy nic innego tylko to, że branie koksu nie musi skończyć się dużymi problemami ze zdrowiem jednak jest to balansowanie na cienkiej linie, a jeśli robi się to w ekperymentalny sposób na podstawie zasłyszanych informacji, bez żadnej kontroli i radami rodem z SFD (a tak niestety czyni zdecydowana większość), wręcz igranie z życiem.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego rob123 wbij na dział doping z fotami , tam będzie sens bo tu jest full grzdylów poniżej 18 , łebki robią syf w tematach bo jak pociągnęli kretkę 2 razy to już wiedzą wszystko o żelaznym sporcie w każdej jednej jego odmianie , szkoda Ciebie tutaj . . . od perły między wieprze !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Piotruś - zdjęcia i wzbogacanie wiedzy

Następny temat

sugestie i uwagi

WHEY premium