SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 testosterone 450 IP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Wrzuccie na luz bo zaraz szefowie uruchomia banmaszyne

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak juz napisalem wiecej nie bede, tak tylko btw:
"Wysłana - 19 maj 2007 09:52
ja powaznie mowie - nie znam sie. pierwszy raz w siebie pakuje saa. "
-chudzina
Tak a propos info wyczytanego w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale mam oczy i nie mowie ze sam bilem - po prostu widzialem, jak dziala na chlopa. problemy ze zrozumieniem tekstu to nie jest rzadka przypadlosc w polskim spoleczenstwie, wiec sie tym nie troskaj.

edit: teraz doczytalem twoje wypociny... daj sobie chlopcze spokoj - gdzie pisalem, ze to orig IP? przeciez mowilem, ze kolezka ode mnie to bil i mial dobre efekty. ale ty juz dorabiasz ideologie o polskich blokowiskach i d****izmie.
i jeszcze: nie kazdy synku musial - tak jak ty - zdupczac z kraju zeby szukac roboty gdzie indziej. niektorzy moga sie utrzymac na zadowalajacym poziomie w Polsce. ale do tego trzeba miec wiecej oleju w glowie, niz ty go posiadasz, jak widac po wypowiedziach.

twoje onanizowanie sie info wyczytanym u niemiaszkow (zreszta na 'ology tez to bylo) ma sie nie w ****u ni w oko do twoich kapitalnych wynikow w tym sporcie. wiec stul twarz, poki nie podrosniesz wystarczajaco.

moje opowiesci latwo zweryfikowac sprawdzajac w TCPIII, gdzie dawalem fotki, buraku...

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-09-12 10:21:40

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Po chvj ta krzywa gadka?Ja też uważam,że coś zawiera ale na pewno nie to co jest napisane na opakowaniu.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Marcin bo tu chodzi o to zeby jeszcze sie pojechac kto ile zarabia, kto mieszka w bloku a kto w willi.
Dlatego to forum mnie tak wrukwia ....

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
powinni sie wypowiadac Ci którzy to brali, ja dzisiaj walnełem go pierwszy raz łacze go z trenem tej samej firmy...mam nadzieje ze bedzie dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nastepny naiwny..
tak trudno zrozumiec ze takie stezenie jest fizycznie /logicznie/ekonomicznie nierealne?
potem napiszesz ze dziala super bo Cie tren poczesze byc moze z ok 200 mg enana które przy dobrych wiatrach znajdzie się w tym flakonie.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
zgadzam sie z toba w kwestii tego stezenia, bo sama "logika" mowi ze łączenie propa i etent (i jeszcze cypiatu!!!)w jednym strzale jest bezsensowne...ale czy my tutaj jestesmy do tak naprawde do konca "logiczni"??? przeciesz żremy koksy!!!!każdny wciska w siebie cos co jest tak naprawde nie dokonca sprawdzone...(chyba ze ma na recepte od lekarza, ale ile jest takich???)wiec nie pisz "nastepny naiwny" bo mnie wkór...takim gadaniem...i tych którzy to zakupili i biją, pewnie też...brałeś??opisz, nie-siedź cicho, no chyba że jestes jakims ******lo... chemikiem po farmie...pozdro i miłego bicia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Sam jesteś bezsensowny.Nie chodzi o estry,tylko o stężenie w 1ml.I hamuj bajerę,bo długo się nie poudzielasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
łehehe
no faktycznie łączenie propionatu enantatu i cypio jest bez sensu,a juz sczytem bezsensu jest apteczny lek o nazwie omnadren który ma jeszcze więcej estrów testa
faktycznie nie wbijałem tego shitu to nie wiem co tam siedzi,tzn musze wszystko po kolei wbic zeby wiedziec co jest w srodku
I nie wyskakuj tu z pyskówką,posiedź w tym 10 lat to będziesz może bardziej ode mnie zorientowany,jeśli naturalnie iq na to pozwoli.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MP 22/23

Następny temat

Prosze o rozpisanie

WHEY premium