SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 posiłki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3324
Składam po woli kompletną dietę i chciał bym żebyście sprawdzili na razie 3 moje posiłki czy niema w nich nic zbędnego co można do nich dodać i czy pora dnia jest odpowiednia co do posiłku . Proszę o niepisanie zdań typu : podaj zawartość btw , ponieważ jeszcze nie wyliczałem,
Śniadanie : jajecznica z 2 jaj (cale) + chleb razowy + banan
Posiłek przed treningowy : może tuńczyk ? tu właśnie nie jestem pewien
Posiłek po treningowy : ryz brązowy + cycki kurczaka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
masa nonie ??


Śniadanie : jajecznica z 2 jaj (cale) + chleb razowy + banan (tak na oko bedzie zamało białka chyba ze mało ważysz)


Posiłek przed treningowy : może tuńczyk ? tu właśnie nie jestem pewien (tuńczyk moze być ale lepiej inną rybke mintaj panga morszczuk tuńczyki mają njwięej metlai ciężkich i jak będziesz jadł codziennie to po dłuższym czasie możesz mieć ichw sobie zadużo bo sie kumulują w organizmie ale tez no panic aż tka źle z tunami niema )


Posiłek po treningowy : ryz brązowy + cycki kurczaka (zaraz po treningu jeszcze carbo walnij 0,5 do 1g n kg ciała z białkiem najlepiej woc/wpi w proporcji 1/3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
rozumiem że innych posiłków mamy ci nie proponowac... tzn np.kolacji itd...

do tego nic nie piszesz osobie, czy co chcesz osiągnać taką dietą... mase???



do Twojego sniadania -> dodałbym jakis jogourt 250ml bo masz mało białka

choc wogóle to zamieniłbym to na placki robione z
- 80g mąki pszennej
- 2 jajka
- 100 gram twarogu
- 1 paczka cukru waniliowego

wszystko mieszasz i smażysz jak racuchy


co do reszty tak jak buby77



a tak poza tym to przejrzyj inne posty w dziale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3324
Tak to jest (ma być )dieta na masę , jak na razie utrzymuje jako taka dieta ale nie jest ona wyliczona (btw) ale nie całe 3 kg przytyłem , a z waga mam problemy chyba od zawsze . Warze 65 kg czyli raczej mało (wzrost 174) wiec chyba białka rano na śniadanie nie tak mało ? , dodać ten jogurt czy lepiej nie ? . Methos dzięki za przepis na pewno spróbuje . A co do innych posiłków to może jednak tez poproszę o pomoc jak można . Może w końcu skończę tą swoją diete. Trening kończę około 19:30 w domu jestem cos około 20 , mogę po siłowni brać gainera np. gain bolic 6000 ? czy lepiej carbo tak jak pisał buby77. Aha z siłowni wracam rowerem wiec nie wiem czy przed jazda brać gainara albo carbo , może lepiej jak wrócę do domu i po np. 45 minutach posiłek który jest zarazem posiłkiem po treningowym i kolacja . Nie wiem czy ta dieta na masę mi cos pomoże nawet jak będę jej przestrzegał bo sporo przebywam na rowerze , gdzieś czytałem żeby się ograniczyć do 20-30 min jazdy to nic nie będzie ale to jest mało :D.

Jeszcze jedno gdzie mogę dać serek wiejski i tym podobne . Może być serek wiejski z chlebem razowym przed treningiem ?

Zmieniony przez - kontooo w dniu 2006-03-28 14:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
gainer bedzie ok bierz go zaraz po siłce czyli zanim wsiadziesz na rower


jak duzo jeżdzisz to zwiększ kalorie


serek wiejski njlepiej na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3324
No tak serek wiejski albo ser biały najlepiej na noc ale ja spożywam kolacje razem z posiłkiem po treningowym , może za mienie posiłek po treningowy na cos innego zamiast ryżu i piersi z kurczaka skoro biorę od razu po treningu gainera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3324
Może ktoś jeszcze odpowie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAJKA czy mogą szkodzić na męskość?

Następny temat

jaka powinna byc .......

WHEY premium