SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 Letnie przygotowania na AWF Gym/Cross/Run

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vayo
Dokładnie teraz nie pamiętam,bo nie studiowałem WFu,ale kojarzy mi się,że na każdym roku jest około 500 studentów,wliczając w to studia dzienne i zaoczne.Gorsze jest jednak to,że to nie umiejętności,wiedza,czy chęci do pracy decydują o otrzymaniu etatu w szkole,w związku z czym często można spotkać nauczycieli WFu którzy nie specjalnie się do tego nadają a i na studiach nie błyszczeli


Temat rzeka :) Nie wchodzmy w to bo i tak nie zmienimy rzeczywistosci. Jedynie na swoim podworku mozemy cos podzialac :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
J/w

A Ty futboler ucz się i tyle (może to brzmi banalnie, ale taka prawda) Teraz niestety są tak głupie czasy, że każdy (praktycznie bez wyjątku) idzie na studia. Tytuł magistra został strasznie zdeprecjonowany... Co drugi teraz to magister: nie ważne czy po UW, UJ, SGH, AGH, czy innej uczeli... O ile państwowe wciąż mają renomę i trzymają poziom (choć i tu niekiedy bywa różnie...) to przy tych wszystkich ucelniach za pieniądze "krzak" ręce opadają...

I eby nie było, że spam Co do butów: IMO spokojnie wystarczą buty do max 200 zł. Wg mnie nie ma co kupować na początek butów >400 zł, bo jesteś młody, może za miesiąc będziesz miał inne hobby (dalej w kręgu sportowym, ale np. inna dyscyplina)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3454
06.11.2013
Cześć. Dzisiaj dzień aktywny, ciekawy oraz miły ;) Z rana od 10 do 11:40 2xWF. Na pierwszym wf'ie graliśmy w siatkówkę, w której muszę się podszkolić, gdyż jestem strasznie słaby ( nie chodzi o to, że nie umiem odbijać, zagrywać, serwować, wystawiać itd, tylko od razu chciałbym być najlepszy, ale nie tędy droga :) ). Na drugim wf'ie graliśmy w piłkę ( najlepszy sport :D ). O godz. 13:15 skończyłem lekcje, gdyż ostatnia lekcja o 15 minut została skrócona z powodu rady pedagogicznej JUPI !
Po powrocie do domu obiad, po obiedzie ciężki trening na siłowni, a teraz kolacja :)

Trening

Wyciskanie na klatkę 4s 40kg/45kg/50kg ( 6 razy )/ 40kg
Rozpiętki w bramie 5s 12.5kg/15kg/15kg/20kg dropset 12.5kg/15kg
Wyciskanie hantli na ławce 4s 15kg/15kg/17.5kg/17.5kg ( 7 razy )

Uginanie przedramion z supinacją 4s. 12.5kg/12.5kg ( 8 razy ) DS i 10kg X 6 i tak 2 serie jeszcze
Uginanie ramion na wyciagu dolnym 3s. 35kg/30kg/30kg
Modlitewnik 2s. 22.5kg/22.5kg

Brzuch wznosy nóg prostych do sufitu + kółko ( ab roller ) 3sX12 - SUPER! Ćwiczenie.

POMPA NIEZIEMSKA !!!

Dieta
1.Owsianka + 2 jajka + Jogurt Grecki
2. Bajaderka + kanapka z serem i szynką
3.Udko z kurczaka + kalafior + kawa z mlekiem przed treningiem
4. 100g płatków owsianych + 80g twaróg chudy + 45g twaróg tłusty + mleko 100ml 1.5%.

Dieta nie na 100%, ale dobra :)



Zmieniony przez - footballer_97 w dniu 2013-11-06 19:06:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bartekathlete - ROAD TO BE BETTER

Następny temat

rooneyy dziennik

forma lato