SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 treningi w ciągu dnia a zmiana diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
hej, mam mały problem a nie moge qaza złapać na gg to pisze tutaj .


słuchajcie normalnie trenuje 6dn iw tygodniu siłownia / mt

do tego mam konkretnie diete

jednak teraz pare razy w tygodniu dochodzą mi treningi lekkiej atletyki z rana + siatkówka 1,5-2 godizny treningów ok 10-11

jem poniżej 2 gr węgli na kg masy ciała

jako że dojdzie mi aktywność fizyczna
to posiłek któy zwykle był białkowo tłuszcozwy zastąpić przed treningowym ( przed lekką ) oraz potreningowym ( po lekkiej ) złożony z węgli i białek ? zwiększając tym samym ilośc ww w ciągu dnia

przykąłd

śniadanie 3 jajka + omega 3 + warzywa
2 śniadanie twaróg chudy + warzywa + lniany

a teraz

3 jajka +o3 + warzywa + 50 gr ryżu
po lekkiej carbo 50 gr , białko 30 gr

i potem normalnie twaróg + warzywa

i znowu węgle + białko przed treningiem ( siłka / tajski ) i 2 potreningowy ... carbo + białko ...

nie zwiększy to iości białka w diecie ( na oko ) jednak będę jadł o ok 90-100 gr węgli więcej , a tłuszczy mniej o 15 gram

mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi bo tak zakręcenie pisze

czyli jeśc śniadanie jako przedtreningowy z węglami czy jeść normalnie , potem aktywnośc fizyczna i carbo + białko

czy robić2 przed i 2 potreningowe posiłki , dorzucając troche tłsuzczy gdzie moge ??


edit oczywiście załozenie jest takie ze dalej chce redukować , trening LA nie są staęł tzn moge mieć 1-3 treningi w tygodniu maks 5 ( alen ie sądze żebym tyle razy śmigał ) może byćtydzien że wogóle nie bedę miał treningó w danym tygodniu

oraz tyczy sięto okresu do końca czerwca od jutra

nie chciałem duzo kombinowac z dietą bo ... daje dobre rezultaty a dorzuciłęm TSE i nei chce czegośs******lić( złapać za dużo wody , spowolnić redukcje .. )

dzięki za pomoc

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-05-11 17:04:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stolec a dieta??

Następny temat

DIETY - PODSTAWY ŻYWIENIA

WHEY premium