SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2008 NPC Southern States

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900







http://www.npcsouthernstates.com/

Witam.

W przyszlym tygodniu odbeda sie zaawody NPC w Fort Lauderdale. Wsrod guest posers takie osobistosci jak: Dennis Wolf i Dexter Jackson. Bede na tych zawodach wiec postaram sie o relacje :)

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

God Bless.
nr.1

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2008-07-04 23:21:30

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
No wiesz dla mnie Phil Heath jest aktualnie numer 1 na swiecie, ale jeszcze Mr. Olympia nie jest. Dennis Wolf moze byc dla kogos lepszy niz Markus Ruhl, ale jeszcze osiagniec wiekszych nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
fajnie , licze na dobra relacje

Wolf, Dexter bedzie na kogo popatrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
No to fajnie, ale jakbys byl na NPC USA to byloby fajniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Jeszcze nie wiem jak z MR.O w tym roku... moje marzenie, ale nie wiem jak wyrobie sie z czasem i pieniazkami :D zoabczymy.. nie zapeszam

scR.. wiem wiem... wierz mi ze chcialbym :D hehe

Pozdro.

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Tadaaaaaaaaam

Witam panowie, wlasnie wrocilem z zawodow NPC Southern States! Impreza bardzo udana, wspaniali goscie, guest posers oraz organizacja na wysokim poziomie! Mialem okazje poznac i porozmawiac z Dennisem Wolfem, Dexteram Jacksonem, Dennisem Jamesem, Darrenem Charlesem, Billem Wilmorem oraz Paulem Bakerem... Wszyscy bardzo sympatyczni! Dennis spieral sie ze zna troche jezyk Polski ale jak zapytalem sie jakie slowa nie chcial powiedziec :D A wiec tak zjec mam bardzo duzo, poniewaz bylem z moim znajomym ktory jest zawodowym fotografem! Ale dzis wrzuce tylko przedsmak tego co bedzie poniewaz nie mam zdjec z jego aparatu tylko swoje z mojej cyfrowki.

Ps. Jutro W jednym ze sklepow w Fort Lauderdale bedzie Dennis Wolf.. tak sie sklada ze sklep ten ma moj znajomy wiec na pewno skorzystam z okazji i jeszcze nie jedno zdjecie z Wolfem Wrzuce!

Powiem tylko tak

Dennis James!! Wygladal jak z kosmosu!! widac ze ostro bedzie walczyl o kwalifikacje do Mr.O

Dexter Jackson.. szczerze zrobil na mnie najmniejsze wrazenie.. ale bardoz sympatyczny..

Dennis Wolf!! Wszedl na scene i po prostu rzadzil.. Next Mr.O... sprawia wrazenie ze wszyscy dookola wygladaja jak karzelki..

Darrem Charles.. kurde jakis maly

Paul Baker! Jamajca Man.. :) KOLOS.. gdyby nie slabsze nogi.. na pewno walczyl by o top 10 Mr.O

Bill Wilmore.. klasa sama w sobie.. najsympatyczniejszy Pro jakiego kiedykolwiek mialem okazje poznac..

Ok. Pozdrawiam wklejam pare fot i klade sie spac

God Bless

nr.1 (Lukasz)

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2008-07-13 06:50:25

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


Ja i Dexter Jackson

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


Bardzo sie upierali zeby miec ze mna zdjecie :D

Dennis James, Ja, Dennis Wolf

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


Powiedzialem zeby sie jakos ustawili do zdjecia no i mam..

Dex,Dennis,Darrem,Dennis Wolf

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


Ja i Darrem Charles

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


Ten co mnie rozsmieszyl... Wciskal mi jakies wsiowe suple.. pff

Ja i Paul Baker (KOLOS!!!)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa świata federacji NABBA w Grecji!

Następny temat

Snes wszystkiego NAJ!!!

WHEY premium