SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1wszy cykl test winstrol deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No i luz jakby cos to kontynuuj ten temat jakby jakies pytanie czy cos sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Tylko ze sprawa jest taka , za wspomaganie się bierze wtedy kiedy wykorzystało się swój potencjał . Ty jeżeli masz słaby plan treningowy to powinienes najpierw go dopracowac i wykorzystać jego potencjal a nie wchodzić na bombę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Panowie mam jeszcze pytanie odnośnie hcg i clomid. Jeśli chodzi o hcg to mam ovigil. W środku mam 2 ampułki, natomiast clomid mam 1 listek 10 tabletek. Hcg podawać podczas cyklu, czy dopiero na koniec? Clomid kiedy pierwsza tabletka po ostatnim strzale, ile tabletek dziennie i jak długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
flex1976 mam dobry plan treningowy, po prostu nie mam predyspozycji, ja za małolata ważyłem 60kg, pewnie 30 kg nie podniósłbym wtedy na klatę. Moim zdaniem i tak zrobiłem duży progres od tego czasu, ćwiczę klatę ale jak widać efekt mizerny, nadal kuleje. Stad pomysł na saa, bo czuje ze stoję w miejscu i progres jest znikomy. Ja nie musze podnosić 200kg na klate, teraz podnoszę 85, coś przybędzie po cyklu, pózniej znowu trening i kiedyś kolejny cykl. Jeśli za 2 lata dojdę do poziomu 110-120kg to bedzie dla mni wystarczający ciężar, tak jak wspominałem nie zależy mi na imponujących osiągnięciach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Po prostu u mnie genetycznie klata jest słabsza i to co niektórzy osiągną przez 3 lata ja musze poświecić powiedzmy 6 lat. Wierze jednak ze to osiągnę a Przeciez tylko w ten sposób i ciężka praca można coś osiągnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Klima922
Panowie mam jeszcze pytanie odnośnie hcg i clomid. Jeśli chodzi o hcg to mam ovigil. W środku mam 2 ampułki, natomiast clomid mam 1 listek 10 tabletek. Hcg podawać podczas cyklu, czy dopiero na koniec? Clomid kiedy pierwsza tabletka po ostatnim strzale, ile tabletek dziennie i jak długo?
hcg 2x2500e3d co 4-6 tyg ,tydzien po enanie znow hcg 6/8x 2500e3d w zaleznosci ile bedzie trwal cykl i 3dni po ost hcg clom tabs przez 3-4tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
kamilplnk sorry, ale mógłbyś napisać jaśniej? Załóżmy ze będę bił propa a pózniej mixa, hcg mam tylko 1 opakowanie a w środku 2 jednorazowe ampułki. Kiedy wiec to wbić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
I czy to co mam hcg to jest wystarczająca ilość czy dil dał mi za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1op bijesz teraz,nastepne op po propie,nastpne w polowie enana i po enanie 3op czyli pottrzebujesz jeszcze 5opakowan hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 360
Teraz czyli przed 1wszym strzałem? Ile dni przed pierwszym strzałem rozbić to hcg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania na koniec odbloku

Następny temat

Pierwszy cykl test enan - do oceny

WHEY premium