SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1-test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patrze se do Cybera w oferte, tam sauce, esterżelki z moleculara itp i tak se mysle czy kolo trzyma je w lodowce?? albo jestem przewrazliwiony przez pewien srodek:-/ ??

co do sauce'a to imo wypasik, tak jak wszystkie tego typu roidy wchlaniajace sie z ominieciem watrobska, ale to kwestia gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... Szoho a jaki steryd jest w M1T ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
orientuje sie ktos do jakiego czasu M1T wychodzi na testach ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
no w m1t to testosteron z prowadzona grupą metylową ...

a co do 1-test to chciałem poznac opinie takie to dziwne? na faście o tym dobrze piszą (mowie o 1-t firmy VPX za 170$)

a co do suance to samo chciałem poznac opinie tez dziwne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łoooo m1t to testosteron z przeniesionym wiazaniem i grupa metylową...
ale taki srodek jak mowisz tez jest.. to byl pierwszy doustny steryd.. metylotestosteron (ale nazyw leku nie pamintam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Koorwa 170 dolarów za gówna wydajecie - sorry, ze sie unosze ale mam nadzieje, że coniektorzy z Was zakminia, ze suple z rodziny ph jakis 1T/M1T AD Nor Duper i inne to wpie.r.dalanie pieniedzy w bloto - jednym slowem masa energii psu w dupe - a raczej kasy. Bo za ta cene mozna miec Test/Meta cycle i nie trzeba niczego wiecej zaspecjalnie - reszte hajsu przeznaczyc na diete.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
YN MAJ OPININ OFKOZ!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
m1t to wywalanie kasy?
$9,99 za opakowanie (90tabs a 5mg) srodka hmm porownywalnego do mety (stawialbym je na rowni)?? i pewnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
thankuje ci bardzo macz

a co do m1t fakt maj baaaad M1T to 17-alfa-alkilowa pochodna 1-testosteronu

http://www.1fast400.com/?products_id=256


Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-10-25 18:19:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Powiem tak - z reguly tak jest, ze to co nielegalne to dobre a to na czym mozna polozyc lapska w sklepie to prawie dobre ale nie dokonca - nie chodzi mi tu o kwestie M1T bo akurat nie wiem czy bede go testowal - moze z braku pomyslow walne sobie dla zobaczenia czegos czego nie zobacze...

Ok już spoko!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M1T

Następny temat

Pytanie do Uriela na temat mostków z metandrostenolonu

WHEY premium