SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl,masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
1.WIEK: 17
2.WAGA: 84
3.WZROST: 180
4.WYMIARY:
BICEPS: 38
KLATA: nie mierzyłem
UDO: 58
TALIA: 90
5.STAZ NA SILOWNI: ponad rok
6.DIETA
BIALKO: dieta bedzie dopracowywana
WEGLOWDANY: dieta bedzie dopracowywana
TLUSZCZ: dieta bedzie dopracowywana
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadne
8.TRENING: 4 razy w tyg
9.CEL CYKLU: masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF% z 19% :/
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): endomorfik :/
13.STAN ZDROWIA: ok
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA nic z tych rzeczy ;)


Witam za pare miesięcy chce zacząc cykl,rozważałem juz kilka środków m.in prop,meta,doszedłem tez do wniosku ze można też wziąc dece,prolo.Chciałbym się zmieścić w kwocie 600-700zł na sam koks i odblok,wszelkie odzywki niezbędne juz mam m.in 3kg bialka,4kg carbo,aminy universala,2xcell pump,itd itd.chciałbym przeprowadzić taki cykl


1-10 200mg ew/deca
1-12 200mg e5d/prolo


jeżeli coś naruszyłem lub komuś sie temat nie spodoba proszę o kasacje,z góry dzieki i odwdzięczam sie sogiem.

Wracam :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Nie pakowałbym się w długie estry na Twoim miejscu.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2815
ja bym nie lupal deki na pierwszy, ale to jest moje skromne zdanie. moze metka z prolo albo winko z propem :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
e0r a co polecasz ? myślałem też nad czyms takim

1-6 100mg e2d/prop
1-5 30mg ed/meta

nie przerażajcie sie takimi dawkami jak na moj wiek i staż,ale chce zrobić coś mocniejszego,ponieważ mam dziwny orgaznim zauważyłem to przy redukcji jak dochodziłem do 5 tab clena na dzien i nic,tak samo i efka 150mg mocna kawa a ja śpie :/

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
imo nie sugeruj sie dzialaniem clena i efki, mysle ze zasilne dawki skoro jeszcze nic nie testowales i jeszcze te 17lat ..

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ok Yaaraass w sumie tak co ma piernik do wiatraka.a co bys polecil ? bo ja sobie wkręcam ze jak wezme np propa to mało mi pójdzie i siano w plecy i chciałbym coś raz a konkretnie i tak pewnie na 1 cyklu sie nie zakończy

ok ide na siłke później bede odpisywał.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
zapytam tak nie mozesz poczekac z tym co najmniej rok ? w takiej ilosci kasy jaka posiadasz mozna zrobic fajna suplementacje i wyjdzie ci to na pewno na lepsze

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
pewnie nie bedzie chcial czekac i to normalne jest ... kazdy tak ma. propa tak zrob a metke 20mg ed


Zmieniony przez - szpaku1488 w dniu 2007-03-08 19:36:55

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
a jak myślicie nie będzie męczące kucie sie co 2 dzien przez 6 tygodni ? bo igły sie nie boje,a wręcz sie nie moge doczekać

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu uciazliwe a co maja powiedziec ci co kuja sie codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
no tacy to mają ciężkie życie

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol co i jak?

Następny temat

Opuchlizna!!!

WHEY premium