SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl, pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3107
1. WIEK: 27
2. WAGA: 80
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:bd
-udo:59
-talia:80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z 11 lat w tym ze 6 tak na maxa, micha itp. ale przyrostow juz praktycznie od dawna nie ma, dietu juz tu nie pomoze bez saa.
6. DIETA:
-białko:2,5
-węglowodany: 5 (bylo 6 ale zalewalo mnie na 5g jest lepiej)
-tłuszcz:1,2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadnych
8. TRENING: 3-4x tyg, po tylu latach trzeba kombinować zmieniac itd zeby cokolwiek wydusic jeszcze..
9. CEL CYKLU: kilka kg przyzwoitej masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: żądnych cykli
11. POZIOM BF%: niziutki, 6cio pak przyzwoity caly sezon
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): EKTO ale podlac bym sie potrafil tylko po co to komu..takiej "masy" nie potrzebuje
13. STAN ZDROWIA: 2 miechy temu badania, wszytsko super, zero problemow
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekkiego łysienia- zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii): kiedyś szybka teraz juz przecietna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: juz tylko na trap barze robie,dlugo leczylem ledzwiowy, seryjki robie na +- 150kg ale jak by bylo trzeba ze 200 pociagne
-przysiad: tylko głebokie w stylu ATG, nie przekraczam raczej serii na 120kg, czesto serie łączone itd, duzo lepiej je czuje niz np 150kg zwykly przysiad taki okolo 90*

GENERALNIE sile jak na swoje warnki od dziecka mam sporą i nie ona jest dla mnie priorytetem, a zwiekszenie chociaz kilka kg masy miesniowej co zawsze przez drobne kosci bardzo ciekzo szlo. W zasadzie jak na moja budowe kostną nie mam wcale malo masy, mam niski BF i naprawde widac po mnie że cwicze, ale juz w ubraniu 80kg to wiadomo.. zwykly nie wyrozniajacy sie z tlumu :) Potencjal genetyczny mam praktycznie wykorzystany, nie wiem czy w 97 czy 99% ale to niewazne bo dla np. 0,5cm w udzie nie bede jadl zamiast 6 to 7 czy 8x dziennie. Sprawa jest prosta, brak podtrzymania hormonalnego wiec o przyrostach widocznych dla oka ludzkiego moge zapomniec a BF zwiekszac nie zamierzam.

Planuje cos takiego :

prop 100mg e2d 20 strzałow czyli 40 dni czyli prawie 6tyg

1)Do tego antyestro, moze byc ATD brane na wszelki wypadek c3d 25mg przez caly cykl do konca odbloku? Ma chyba lekkie sklonnosci do gino (mam lekkie od okresu dojrzewania) wiec sie troche boje o to, chyba lepiej ATD niz Nolva?? Czy ATD bardzo oslabia dzialanie testa i czy ma duzy wplyw taka dawka na oslabienie LIBIDO bo chyba oslabia??

2)Odblok, chyba sam CLOM starczy(3dni po 100mg, 18dni po 50mg 2 opakowania po 12tabsów)obejdzie sie bez HCG, jajka wroca do normalnej wielkosci i dzialania po odblokowaniu?

3) przy takim cyklu zabezpieczacie sie jakos (glownie prostata) inhibitorami reduktazy? Moze chociaz PROSTADIAG ktory oprocz prostaty na pewno bedzie mial wplyw na mniejsze wypadanie wlosow szczegolnie ze juz mam spore zakola i patrzac po ojcu/dziadku to za dobrze mi nie wrozy :P ??

z góry dzieki za pomoc, prosilbym o konkretne odpowiedzi co/jak/kiedy/przez jaki czas brac, zeby 1 z 2 sie nie gryzlo za bardzo :)

Zmieniony przez - adibest w dniu 2011-09-09 21:33:38

Zmieniony przez - adibest w dniu 2011-09-09 21:34:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1 - jak już to bierz ed,a le generalnie nie brałbym póki wszystko będzie ok
2 - sam clom raczej da radę
3 - tu Ci nie pomogę, gdyż nigdy ten problem mnie nie dotyczył,a nie chcę opierać się na samej teorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3107
Jestem po 14ym strzale 100mg e2d, od jakis 3 dni swedzi mnie skora, jak sie nie drapie to wszystko jest ok ale jak sie podrapie to wyskakuja bąbelki na skorze i znikaja za kilka minut jak przestane. Pije rano i wieczorem wapno musujace (takie z apteki na alergie) i pomaga ale nie wiem czy to po 3tyg moglo dojsc do uczulenia na propa (Unigen) czy jak?

Nie jest to raczej wątroba, przed cykle robilem badania wszystko bylo ok, do tego biore 4kaps esseliv ed, omegi3 4g i lecytyna 5g ed, witaminki olimpa multiple sport i a.flexa na stawy. Nie wiem czy przerywac cykl i zaczynac odblok czy walic rano kkolejnego strzala jutro???

Mieliscie kiedykolwiek cos takiego po testosteronie?
z gory dzieki za pomoc

ps-jesli odblok to jak go zmodyfikowac po 14tu strzalach? Mialo byc 3x100mg a potem 18x50mg CLOMU, razem 2 listki. Mam tez 2x T-bol thermolife i nie wiem czy lepiej NA czy PO odbloku brac go?


Zmieniony przez - adibest w dniu 2011-10-27 19:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3107
pomoze ktos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Cyklu + odblok do pomocy

Następny temat

Redukcja nadchodzi proszę o porady

WHEY premium