SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17-latek zadał koledze 74 ciosy nożem!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
dopóki jesteśmy z UE dopóty obowiązują nas pewne zasady i o karze śmierci mowy być nie może.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
I dlatego bedzie takie gowno jakie obecnie panuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
25 lat w zupelnosci mu wystarczy. To i tak juz zniszczone zycie. Po tylu latach tak przywyknie do wiezienia, ze nie bedzie chcial wracac i powrot bedzie gorszy od samego wiezienia. Nie bedzie umial sobie znalezc miejsca w normalnym swiecie. To bedzie wrak czlowieka. Trafi do pierdla w najlepszym wieku zycia. Psychika nie moze tego wytrzymac tym bardziej ze jest jeszcze nie uksztaltowana.
Czytalem, ze uczeni dowiedli, ze psychika mlodego czlowieka po 4 latach odsiadki jest na stale zmieniona.
Zamiast uczyc sie i bawic prawdopodobnie bedzie pruty w dupala.

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-12-30 12:56:19

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Za takie zabojstwo?Jak sie nie da zecfelic to pojdzie to bedzie grypsowal.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Zabojstwo czy gwalt ale takiego mlodego cialka raczej nie znamrnuja. Toż to rarytas. On bedzie rozchwytywany. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Nie garowalem to nie wiem. Zalezy na kogo trafi w celi.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Teraz jest ponoc tak,ze wladze wiezenne pytaja Cie z marszu,do jakiej celki chcesz trafic.takze jak koles zdecyduje,to bedzie grypsil,jak nie to albo frajerzyl albo ****il.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
HAHA i bedzie mial na sniadanie kakauko, na obiadek mleczko ,a na kolacje cieple parowki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
''nie bedzie umial sobie znalezc miejsca w normalnym swiecie. To bedzie wrak czlowieka.''

No właśnie nie będzie umiał znaleźć Sobie miejsca, i pewnie będzie nadal robił głupie rzeczy, najgorsze jest to że jak człowiek idzie do więzienia za jakieś mniej szkodliwe przestępstwo to często wychodzi zdegenerowany.

edit: Poza tym nie wiadomo czy będzie grypsował czy nie. Będzie odbywał kare za morderstwo, nie za molestowanie seksualne nieletnich (czyt. pedofilie), tak więc może cieszyć się uznaniem wśród innych osadzonych,
o ile wyrobi Sobie opinię i zasłuży na szacunek. Jeśli już jest degeneratem w wieku 17 lat i ma psyche twardą to da rade przetrwać, a jeżeli to był chłopak z pozoru normalny i nagle mu coś odbiło, i zabił kolegę, to może mu psycha siąść i może mu być ciężko przetrwać w więziennej codzienności. Takie są moje domysły i gdybania, bo w więzieniu nie siedziałem i nie znam tamtejszych zwyczajów, więc nie będę się wypowiadał zbyt szczegółowo. Może się wypowie ktoś inny, kto się zna na tym.
Off top: był kiedyś taki ciekawy topic na forum o więzieniu i zwyczajach, bardzo ciekawy, polecam przeczytać.

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2006-12-30 14:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No dokladnie,ja wysnuwam wnioski na podstawie tamtegoz posta i opowiadan jednego z moich wykladowcow,ktory wieziennictwem zajmuje sie na codzien.

Taki offtop.Stracili Husajna,mimo jego wszystkich zbrodni i tego jakim potworem byl,szkoda mi go,mimo wszystko czlowiek...mogl dognic jeszcze tych 10 lat w wiezieniu.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
słyszałem i powiem Ci ze mi go nie szkoda ani troche. Miałem nadzieje ze straca też wcześniej Miloszevića(kilka lat temu),ale ten sam się wykończył...za tych wszystkich Bogu ducha winnych ludzi należało im się.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liroy zbije Najmana

Następny temat

Mike Tyson aresztowany!!!

WHEY premium