SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Witam.mam 17 lat i 173cm wzrostu.Gram w siatkówkę, i dla mnie jest to b mało:( Są jeszcze inne względy, które powodują ze chciabym byc wyzszy...Moj ojciec ma 189cm a mama cos ponad 150cm.Wiem ze rosnie sie do 21 roku zycia, ale ja od ok 7 miesiecy nic nie uroslem;/Wogóle nie wyglądam na swoj wiek, nie mam zarostu, moznaby powiedizec ze mam twarz 15latka. Specjalnie odpuscilem sobie na silowni martwe ciągi, przysiady ze sztangą, jednak jakis rok temu robilem te cwiczenia i moze to jest powod? Niski wzrost powoduje to, że staram się o wiekszy wyskok, probowalem slynnych programow na wyskok, zamierzam kupic ciezarki nam kostki.
Teraz tak ogolem czy jest mozliwy wzrost w moim przypadku?

Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2008-12-20 00:31:24

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
jak to nic nie daja?pare osob juz sie wypowiadalo na tym forum ze znaja przypadki, kiedy po ciezarkach wyskok idize znacznie w górę, neistety czasami są i kontuzje stawów.A no uzywac mozna poza sezonem, np w wakacje, jednak w lato tez gram w plazowe, wiec pozostaje mi noszenie ciezarkow do szkoly itd, na treningach zdejmowac

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
jeszcze urośniesz
a nawet jak nie to i tak karłem nie będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Wszystko jest mozliwe. Jezeli b ci zalezy mozesz sie rozciagac. Z tymi programami nie przesadzaj a ciezarki na kostki sobie odpusc to zamiast pozytku tylko szkodzi. ;;] pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1021
Idz do lekarza. zobacz czy masz nasady zrosniete i po spr.. bedziesz wiedzial czy urosniesz czy nie. Zdjecie nadgarstka i po spr.. Ale jak nie masz zarostu na twarzy to jest nadzieja. Jeszce test nie blokuje hgh.. jest taka faza;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
No costam mi na twarzy rosnie czasami sie gole ale to nie jest taki pelny twardy zarost jak u meżczyzn, tylko takie wloski.
A do jakiego lekarza najlepiej pójść żeb zrobic takie badania?
Troche to dziwne nie rosne ponad pol roku i niby jeszcze mam urosnąc...
Najgorsze jest to ze przez jakis czas robilem MC(rumuński), przysiady ze sztangą i wyciskanie na suwnicy.Po tym wyciskaniu mialem problemy z placami, a mialowicie przy grze w siatke(konkretnie ataku, wygięcie pleców)bardzo mnie bolały, dlaetgo zrezygnowalem, i ból ustał.Może to tez ma jakies znaczenie?

Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2008-12-20 10:41:06

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1021
idz do swojego lekarza.. On ci da skierowanie na przeswietlenie i tyle.. Ja tak robilem. A to co mowisz w duzym stopniu moglo sie do tego przyczynic ze nie urosles.. w kregoslupie masz miekkie dyski.. Przed zrosnieciem nasad takie dysk sa miekkie bardzo.. mogles tak jakby zgniec kregoslup czyli te dyski. Ale moze sie myle idz do lekarza.. A poza tym od chodzenie na silownie przyczynia sie do tego iz nasady zrastaja sie szybciej.. Chcesz urosnac to se odpusc.. Ja mam 17lat mam nasady zrosniete.. Juz nie urosne raczej,. ty moze masz nadzieje. z fartem;p POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Moj ojciec ma 189cm a mama cos ponad 150cm.


mogles pojsc za matka nie za ojcem i masz tyle ile masz, nie musisz odpuszcasc sobie mc i przysiadow to nie zatrzyma ci wzrostu

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
No właśnie,koleś-wrodziłeś się do matki i tyle.Odpuść sobie siatkówkę. Z takim wzrostem nie masz czego tam szukać :P Już nie urośniesz,trudno się mówi.To nie przez tą siłownie jesteś niski.Geny,geny i jeszcze raz geny o tym zadecydowały,że masz 173cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
geny i czynniki środowiskowe jak to zwykle lekarz mawia, tylko mówić co to jest już powiedzieć nie chce. A z tym skanem nadgarstka tez nie takie proste gdy ja wbiłem do pani endo i bla bla nie ma sensu to sa drogie badania nie moze tak od reki na prosbe pacjenta wyslac na badania :/ i ot tyle gadania. Widać zarost na twarzy nei ma sensu itp. może w twoim przypadku Cię wyśle no ale bym na to nie liczył, jeszcze zależy jaki lekarz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daniel.17 wez przestan pierd**lic ze ma sobie dac spokoj.. Zawsze jest mozliwosc libero.. Grr.. A po za tym jeszcze moze urosnac. I zawsze moze grac sobie w jakims klubie nie koniecznie 1 liga.. jesli bedzie umial zaatakowac to wystarczy. Na upartego jeszcze rozgrywajacy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Lisq93-musiałby grać zaje*****e żeby go ktoś wziął,każdy trener bedzie kpił z jego wzrostu,ale jak ma na tyle czasu to nie próbuje grać w tą siatke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie ręki w łokciu...

Następny temat

Straszny Ból Barków

WHEY premium