SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 października - Bellator 268: Vadim Nemkov vs Julius Anglickas i Ryan Bader vs Corey Anderson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Anthony Johnson vs. Vadim Nemkov i Ryan Bader vs. Corey Anderson na gali Bellator 268

Walki w półfinale turnieju grand prix wagi półciężkiej Anthony Johnson vs. Vadim Nemkov i Ryan Bader vs. Corey Anderson zostały zaplanowane na jesienną galę Bellator 268.

Bellator ogłosił, że walki Johnson vs. Nemkov i Bader vs. Anderson odbędą się 16 października w Footprint Center w Phoenix w Arizonie. Pojedynek Johnson vs Nemkov będzie walką o pas wagi półciężkiej, który obecnie posiada Nemkov, natomiast zwycięzca walki Bader vs Anderson spotka się ze zwycięzcą walki Johnson vs Nemkov w przyszłym roku, aby wyłonić zwycięzcę turnieju i nowego mistrza w wadze 205 funtów.
https://twitter.com/BellatorMMA/status/1421550163462475776?s=20

Anthony Johnson w walce ćwierćfinałowej pokonał przez nokaut Jose Augusto Azevedo, co było jego powrotem do MMA po czteroletniej nieobecności. Co do Vadima Nemkova, to pokonał on Phila Davisa przez jednogłośną decyzję w ćwierćfinale. Z kolei Ryan Bader pokonał Lyoto Machidę przez jednogłośną decyzję, a Corey Anderson w ćwierćfinale pokonał Dovletdzhana Yagshimuradova przez TKO. Finałowa czwórka tego turnieju to najlepsi zawodnicy wagi półciężkiej, jakich Bellator ma obecnie w swoim składzie.

Wszyscy trzej Johnson, Bader i Anderson byli wcześniej zawodnikami UFC i należeli do ścisłej czołówki tej organizacji zanim przeszli do Bellatora, podczas gdy Nemkov jest w zasadzie rodzimą gwiazdą tej organizacji. Ciekawie będzie zobaczyć, kto wygra finał turnieju, biorąc pod uwagę jak niebezpieczni są wszyscy czterej zawodnicy. Faworytem wydaje się być mistrz Nemkov, ale nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć w turnieju.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator MMA

Vadim Nemkov i Corey Anderson na czele – wypłaty po Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas

Pięciu zawodników otrzymało sześciocyfrowe wypłaty.

Departament Gier stanu Arizona podał wypłaty zawodników po gali Bellator 268, która odbyła się w sobotę. Na czele wypłat znaleźli się zwycięzcy walk turnieju wagi półciężkiej: Vadim Nemkov z wypłatą w wysokości ćwierci miliona dolarów oraz Corey Anderson z gażą 200 000 dolarów.

Dalej uplasowali się pokonani przez nich: Julius Anglickas i Ryan Bader, którzy otrzymali po 150 000 dolarów. Taką są kwotę zainkasował Benson Henderson, który przegrał z Brentem Primusem.

Poniżej pełna lista wypłat:

Vadim Nemkov: $250,000 (zawiera $75,000 bonusu za zwycięstwo)
Julius Anglickas: $150,000

Corey Anderson: $200,000 (zawiera $100,000 bonusu za zwycięstwo)
Ryan Bader $150,000

Brent Primus: $50,000
Benson Henderson: $150,000

Henry Corrales: $50,000 (zawiera $25,000 bonusu za zwycięstwo)
Vladyslav Parubchenko: $10,000

Karl Albrektsson: $50,000 (zawiera $25,000 bonusu za zwycięstwo)
Dovletdzhan Yagshimuradov: $70,000

Mukhamed Berkhamov: $60,000 (zawiera $30,000 bonusu za zwycięstwo)
Grant Neal: $24,000

Nick Browne: $37,200 (zawiera $18,000 bonusu za zwycięstwo i $1,200 za przekroczenie wagi przez oponenta)
Bobby Lee: $9,600 (zawiera odjęcie $2,400 za przekroczenie wagi)

Javier Torres: $20,000 (zawiera $10,000 bonusu za zwycięstwo)
Gregory Millard: $13,000

Sumiko Inaba: $10,000 (zawiera $5,000 bonusu za zwycięstwo)
Randi Field: $4,000

Lance Gibson Jr.: $14,000 (zawiera $7,000 bonusu za zwycięstwo)
Raymond Pina: $3,000

Jaylon Bates: $20,000
Raphael Montini de Lima: $2,500

Sullivan Cauley: $4,000 (zawiera $2,000 bonusu za zwycięstwo)
Deon Clash: $2,000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Benson Henderson vs. Brent Primus i Henry Corrales vs. Vladyslav Parubchenko na Bellator 268

Kolejne pojedynki w rozpisce październikowej gali.

Organizacja Bellator zdaje się szykować jeden z najlepszych eventów na papierze do wielu miesięcy. Podczas gali oznaczonej numerem 268 dojdzie m.in. do półfinałowych starć turnieju wagi półciężkiej a wczoraj ogłoszono także interesujące walki w lżejszych dywizjach. W lekkiej Benson Henderson (28-10, 11-3 w UFC) podejmie Brenta Primusa (10-2) a w piórkowej Henry Corrales (18-6) zmierzy się z Vladyslavem Parubchenko (16-2).

Henderson nie wspomina dobrze ostatniej wycieczki do kategorii półśredniej, ponieważ walkę z Jasonem Jacksonem przegrał na punkty. Wcześniej były mistrz UFC został znokautowany przez Michaela Chandlera.

Primus w ostatniej walce uległ Islamowi Mamedovi niejednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej Brent przez poddania odprawił Tima Wilde i Chrisa Bungarda.

Corrales spróbuje wrócić na ścieżkę zwycięstw po ostatnich niepowodzeniach, w czterech ostatnich walkach zanotował wygraną tylko w starciu z Brandonem Girtzem. Parubchenko to 28-letni prospekt z Ukrainy, który zadebiutował w okrągłej klatce w sierpniu zeszłego roku, na gali Bellator 244 przegrał walkę z Johnem De Jesusem.

Gala Bellator 268 odbędzie się 16 października w Phoenix, najważniejszymi wydarzeniami eventu będą pojedynki Vadima Nemkova z Anthonym Johnsonem i Ryana Badera z Coreyem Andersonem, które wyłonią finalistów turnieju wagi półciężkiej. Ciekawie zapowiada się także walka weteranów UFC: Erika Pereza i Bretta Johnsa.
W walce otwierającej galę, w amatorskiej walce w kategorii słomowej kobiet, Collette Santiago zmierzy się z Marią Henderson, żoną Bensona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Anthony „Rumble” Johnson wypadł z turnieju Grand Prix wagi półciężkiej Bellatora

Niestety rywalizacja w turnieju Grand prix wagi półciężkiej Bellatora dobiegła końca dla Anthony’ego Johnsona. Organizacja będzie musiała znaleźć nowego przeciwnika dla Vadima Nemkova.

Anthony Johnson (23-6 MMA, 1-0 BMMA), były pretendent do tytułu UFC, wycofał się z walki z mistrzem Vadimem Nemkovem na gali Bellatora 268 i z całego turnieju z powodu choroby. O wycofaniu się „Rumble’a” poinformowało MMA Junkie wiele osób znających sytuację, ale organizacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu.

Johnson zadebiutował w Bellatorze w maju odnosząc zwycięstwo przez KO w drugiej rundzie w starciu z Jose Augusto na gali Bellator 258.

Vadim Nemkov (14-2 MMA, 6-0 BMMA) ma pozostać na karcie z przeciwnikiem, który zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Yoel Romero, który będzie walczył na gali Bellator 266 z Philem Davisem, miał walczyć w pierwszej rundzie turnieju z Johnsonem, ale został wycofany z pojedynku po tym jak nie otrzymał zgody lekarza na walkę ze względu na problem z okiem. Davis już w ćwierćfinale przegrał przez jednogłośną decyzję z Nemkovem.

Na gali Bellator 268 odbędzie się również druga walka półfinałowa pomiędzy Ryanem Baderem a Coreyem Andersonem.

Bellator 268 odbędzie się 16 października w Footprint Center w Phoenix. Poniżej aktualna karta walk:

Karta główna

Walka wieczoru
205 lbs.: Vadim Nemkov (c) vs. — – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

Co-main event
205 lbs.: Ryan Bader vs. Corey Anderson – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

155 lbs.: Benson Henderson vs. Brent Primus
145 lbs.: Henry Corrales vs. Vladyslav Parubchenko

Karta wstępna
205 lbs.: Julius Anglickas vs. Karl Albrektsson
135 lbs.: Erik Perez vs. Brett Johns
205 lbs.: Sullivan Cauley vs. Deon Clash
155 lbs.: Nick Browne vs. Bobby Lee
185 lbs.: Javier Torres vs. Gregory Milliard
125 lbs.: Sumiko Inaba vs. Randi Field
155 lbs.: Raymond Pina vs. Lance Gibson Jr.
115 lbs.: Collette Santiago vs. Maria Henderson – walka amatorska

Zapowiedziane walki
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov vs. TBA
135 lbs.: Raphael Montini vs. TBA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Getty Images

„Nigdy w życiu tak bardzo się nie bałem” – Anthony Johnson wstrzymuje karierę i prosi modlitwy

Anthony Johnson nie chciał zdradzić szczegółów choroby, która wyeliminowała go z turnieju Grand Prix wagi półciężkiej Bellatora, ale jego sytuacja jest niepokojąca.

Anthony Johnson (23-6 MMA, 1-0 BMMA) został zmuszony do wycofania się z powodu choroby z zaplanowanego półfinału turnieju i walki o tytuł w wadze 205 funtów z mistrzem Vadimem Nemkovem na gali Bellator 268 zaplanowanej na 16 października. Dokładne okoliczności dotyczące zdrowia Johnsona pozostają tajemnicą.

Kilka godzin po tym, jak pojawiła się ta informacja, „Rumble” umieścił wpis w mediach społecznościowych i odnoszący się do sytuacji, ale nie wyjaśniający z czym dokładnie ma do czynienia. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest to poważna sprawa, ponieważ Johnson powiedział, że jest naprawdę przerażony swoim obecnym stanem.

Anthony Johnson
„Naprawdę chciałbym móc szczegółowo opisać, jak bardzo jestem chory. Wiedzcie tylko, że potrzebuję tyle modlitw, ile tylko mogę dostać i zobaczymy się w 2022 roku, jeśli Bóg pozwoli…

Nigdy nie bałem się niczego tak bardzo w całym moim życiu, ale chcę być silny dzięki wsparciu przyjaciół i rodziny.

Nie proszę o nic więcej jak tylko o modlitwy. Do zobaczenia w 2022 roku, miejmy nadzieję. To będzie bitwa i będę musiał pracować nad tym ciężej niż kiedykolwiek przedtem.

Kocham was wszystkich

#RumbleSquad

TO NIE COVID”

https://www.instagram.com/p/CT-Jf7TFLJO/

Johnson powrócił do MMA w maju po ponad czteroletniej przerwie, kiedy to pokonał Jose Augusto przez nokaut w drugiej rundzie w walce otwierającej turniej Grand Prix wagi półciężkiej Bellatora.

Wiadomo już kto zastąpi Johnsona w klatce, by zmierzyć się z Vadimem Nemkovem (14-2 MMA, 6-0 BMMA). Tym zawodnikiem będzie Julius Anglickas (10-1 MMA, 3-0 BMMA) a zwycięzca tej walki zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Ryan Bader vs. Corey Anderson, którzy spotkają się w drugim półfinale również na gali Bellator 268.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Julius Anglickas nowym rywalem Vadima Nemkova w turnieju Grand Prix wagi półciężkiej na gali Bellator 268

Julius Anglickas dołączy do turnieju Grand Prix wagi półciężkiej Bellatora, by zmierzyć się z mistrzem Vadimem Nemkovem na gali Bellator 268. To konsekwencje wycofania się z turnieju Anthony’ego Johnsona.

Z powodu poważnej choroby, "Rumble" wypadł z grand prix wagi półciężkiej Bellatora. Litwin Julius Anglickas zajmie jego miejsce, o czym organizacja poinformowała w sobotę podczas transmisji gali Bellator 266.

W półfinale turnieju, Julius Anglickas (10-1 MMA, 3-0 BMMA) zmierzy się z mistrzem Vadimem Nemkovem w dniu 16 października na gali Bellator 268 w Phoenix.

30-letni Anglickas ma na koncie dziewięć wygranych walk z rzędu, w tym trzy zwycięstwa nad Jordanem Youngiem, Alexem Polizzim i Gregorym Millardem. Po zwycięstwie nad Millardem w kwietniu tego roku, Anglickas został wybrany przez Bellatora jako zawodnik rezerwowy.

W 2019 roku Anglickas pojawił się w jednej z edycji gal Dana White's Contender Series i pokonał Karla Reeda. Jednak nie zaoferowano mu kontraktu z UFC. Mierzący 190,5 cm wzrostu zawodnik wagi półciężkiej jest byłym mistrzem organizacji LFA.

Jeśli chodzi o Vadima Nemkova (13-2 MMA, 6-0 UFC), wyjdzie on do walki z serią ośmiu zwycięstw do których zaliczają się wygrana przez nokaut nad Ryanem Baderem w walce o pas i obrona tytułu po jednogłośnej decyzji w walce z Philem Davisem w ćwierćfinale grand prix.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Julius Anglickas przewiduje wygraną przed czasem w walce z Vadimem Nemkovem na gali Bellator 268

Julius Anglickas, numer 5 w rankingu Bellatora w wadze półciężkiej, przewiduje zwycięstwo przed czasem nad mistrzem Vladimem Nemkovem, kiedy wejdzie jako zastępstwo za Anthony'ego Johnsona w walce o tytuł na gali Bellator 268, która odbędzie się 16 października.

W wywiadzie dla LowKickMMA, Anglickas stwierdził, że ma przeczucie iż w walce z Nemkovem odniesie zwycięstwo przed czasem.

Julius Anglickas
"Z jakiegoś powodu widzę skończenie w tej walce, nie wiem dlaczego, nigdy tego nie mówię, ale czuję, że będzie skończenie."


Anglickas przystąpi do walki jako underdog z panującym mistrzem w wadze półciężkiej i numerem 3 w rankingu bez podziału na kategorie, Nemkovem. Rosjanin ma obecnie osiem wygranych walk, w tym zwycięstwa nad Ryanem Badarem, Philem Davisem i Philipe Linsem.

Anglickas zapytany o to, czy bycie underdogiem sprawia, że jest łatwiej, odpowiedział:

Julius Anglickas
"Bez dodatkowej presji. Tak, tak absolutnie wszyscy mówią jaki on jest sławny, stoczył wiele niesamowitych walk więc wszyscy oczekują, że przegram."


Anglickas jest obecnie niepokonany w Bellatorze, mając na koncie zwycięstwa nad Jordanem Youngiem, Alexem Polizzim i Gregogorym Milliardem i nie zaznał smaku porażki od swojej drugiej zawodowej walki. Litwin walczył również na Dana White Contender Series, wygrywając przez poddanie, ale nie zdobył kontraktu z UFC.

Julius Anglickas
"Nie dostałem kontraktu, nieważne. Właściwie cieszę się, że nie zostałem zakontraktowany, ponieważ teraz jestem po prostu w znacznie lepszej pozycji."


Oprócz walki o tytuł mistrza, Anglickas będzie również walczył o miejsce w finale turnieju Grand Prix Bellatora w wadze półciężkiej. W innym półfinale zmierzą się Ryan Bader i Corey Anderson w starciu dwóch byłych zawodników UFC.

Zapytany o przewidywania dotyczące wyniki drugiej walki półfinałowej, Anglickas stwierdził:

Julius Anglickas
"Nie mam pojęcia, Bader jest bardziej brutalnym, silnym facetem, ale Corey będzie wywierał presję i obaj są świetnymi zapaśnikami. W pierwszej sekundzie mówię o wygranej Corey'a, ale im dłużej o tym myślę tym bardziej skłaniam się ku Baderowi."




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Benson Henderson jest zaskoczony tym, że Bellator pominął go w walce o tytuł mistrza w wadze lekkiej

Po tym jak Patricio Freire zrzekł się tytułu wagi lekkiej Bellatora, Benson Henderson uważa, że to on powinien walczyć o wakujący pas.

Tymczasem organizacja zdecydowała, że w walce o pas zmierzą się Patricky Freire (23-10 MMA, 14-8 BMMA) i Peter Queally (13-5-1 MMA, 2-1 BMMA) na gali Bellator 270 zaplanowanej na 5 listopada. Numer 3 w rankingu, Benson Henderson (28-10 MMA, 5-5 BMMA) uważa, że został odsunięty od tej szansy.

Zamiast tego zmierzy się on z byłym mistrzem Brentem Primusem na gali Bellator 268 w sobotę i spodziewa się, że dzięki wygranej zostanie pretendentem numer jeden, który będzie chciał zamknąć ostatni rozdział swojej kariery.

Benson Henderson
"Z pewnością, mam taką nadzieję," powiedział Henderson w MMA Junkie Radio. "Zamierzam wykonać swoją pracę i wyjdę tam i pokonam byłego mistrza, pana Primusa, i tym samym złożę oświadczenie: Dlaczego zestawiacie walkę o tytuł i nie ma mnie w niej? Ale nieważne. Jest spoko. Muszę przedstawić swoją sprawę, jeśli tak jest. Jak najbardziej, zróbmy to.

Muszę go pokonać, iść odnieść zdecydowane zwycięstwo. Chcę dobitnego finiszu. Chcę mieć jakąś atrakcję. Chcę, żeby ludzie mówili o tym w poniedziałek rano: „O mój Boże, czy oglądałeś tę ostatnią kartę Bellatora?” Chcę zrobić coś, o czym ludzie będą mówić. Następnie, zamierzam walczyć o pas, zamierzam wywalczyć pas, a po tym, być może zakończę karierę. Może stoczę jeszcze kilka walk. Kto wie. Ale powiedziałbym, który to rozdział? Coraz bliżej do tego epilogu."


Henderson, były mistrz WEC i UFC w wadze lekkiej, ma bardzo bogatą karierę w historii dywizji. Ale pomimo swoich wyróżnień i gwiazdorskiego CV, 37-latek mówi, że zdobycie tytułu Bellatora znaczyłoby najwięcej.

Benson Henderson
"Ten tytuł numeru jeden w Bellatorze, to będzie coś wyjątkowego. Do trzech razy sztuka. Przegrałem z (Andreyem) Koreshkovem – on obił mi tyłek. Fatalnie przegrałem z Koreshkovem. Za drugim razem przegrałem przez decyzję z Michaelem Chandlerem. To będzie trzeci raz, do trzech razy sztuka. To będzie wiele dla mnie znaczyło, to będzie dla mnie wszystko – bardziej niż cokolwiek innego.

Wyjście tam, wytrwałość, poświęcenie, po dwóch operacjach na ACL, posiadanie dzieci - to wszystko ma na to wpływ. Ta trzecia walka o pas w Bellatorze, to byłoby wszystko – największa rzecz do tej pory. Muszę się tam dostać jako pierwszy. Muszę dostać kolejną szansę na zdobycie tytułu. Muszę zapracować na kolejną walkę o pas i muszę zapracować na to, żeby odnieść zwycięstwo i zdobyć ten pas – i zrobię to."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas

Data: 16.10.2021
Miejsce: Footprint Center, Phoenix, Arizona – USA

Karta główna

Walka wieczoru
205 lbs.: Vadim Nemkov (c) vs. Julius Anglickas – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

Co-main event
205 lbs.: Ryan Bader vs. Corey Anderson – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

155 lbs.: Benson Henderson vs. Brent Primus
145 lbs.: Henry Corrales vs. Vladyslav Parubchenko

Karta wstępna
205 lbs.: Karl Albrektsson vs. Dovletdzhan Yagshimuradov
205 lbs.: Sullivan Cauley vs. Deon Clash
155 lbs.: Nick Browne vs. Bobby Lee
185 lbs.: Javier Torres vs. Gregory Milliard
125 lbs.: Sumiko Inaba vs. Randi Field
155 lbs.: Lance Gibson Jr. vs. Raymond Pina
135 lbs.: Jaylon Bates vs. Raphael Montini
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov vs. Jaleel Willis
115 lbs.: Maria Henderson vs. Collette Santiago – walka amatorska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Corey Anderson Instagram

Corey Anderson chce udowodnić, że jest lepszy od Ryana Badera, kiedy zmierzy się z nim na gali Bellator 268

Corey Anderson uważa, że Ryan Bader nie posiada umiejętności, które pozwoliłyby mu go pokonać w sobotnim półfinale turnieju grand prix wagi półciężkiej na gali Bellator 268.

Corey Anderson (15-4 MMA, 2-0 BMMA) powiedział, że od momentu, gdy zapowiedziano pojedynek, ma coś specjalnego w zanadrzu dla Ryana Badera (28-6 MMA, 6-1 BMMA). W przeszłości obydwaj razem trenowali, a Anderson często twierdzi, że jego przeciwnik "wie" co się między nimi wydarzyło.

Anderson niechętnie zagłębia się w szczegóły tego, co to oznacza, ale jego pewność siebie przed walką jest bardzo wysoka.

Corey Anderson
"Nie możesz przepracować konia roboczego" – powiedział Anderson w wywiadzie dla MMA Junkie Radio. "Po prostu zamierzam ciągle się doskonalić. Jestem mądry. Jestem dobry. Jestem wszechstronnym zawodnikiem. Jestem po prostu lepszy. Nie możesz zignorować faktu, że jestem lepszy. Wiedziałeś, że to się stanie. To właśnie mu powiem: „Wiedziałeś, że jestem od ciebie lepszy. Musiałeś podpisać kontrakt, jeśli chciałeś odzyskać pas, ale wiedziałeś."


Anderson i Bader będą walczyć o miejsce w finale ośmioosobowego turnieju. Zwycięzca otrzyma możliwość walki o nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów, a także zmierzy się o pas mistrza w wadze półciężkiej z tym, kto wyłoni się z drugiego półfinału pomiędzy obecnym mistrzem Vadimem Nemkovem i Juliusem Anglickasem, którzy zmierzą się na tej samej gali.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas - wyniki ważenia

Wyniki ważenia przed galą Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas. Ceremonia ważenia dla kibiców odbędzie się o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Karta główna (godzina 4:00)

Walka wieczoru
205 lbs.: Vadim Nemkov (c) (204.7) vs. Julius Anglickas (204) – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

Co-main event
205 lbs.: Ryan Bader (204.1) vs. Corey Anderson (203.6) – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

155 lbs.: Benson Henderson (155.5) vs. Brent Primus (155.4)
145 lbs.: Henry Corrales (135) vs. Vladyslav Parubchenko (145.4)

Karta wstępna (godzina 1:00)
205 lbs.: Karl Albrektsson (204.1) vs. Dovletdzhan Yagshimuradov (205.4)
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov (170.7) vs. Jaleel Willis (169.9)
155 lbs.: Nick Browne (155.3) vs. Bobby Lee (156.8)*
185 lbs.: Gregory Milliard (184.6) vs. Javier Torres (184.3)
125 lbs.: Randi Field (125.9) vs. Sumiko Inaba (124.9)
155 lbs.: Lance Gibson Jr. (155.5) vs. Raymond Pina (154.6)
135 lbs.: Jaylon Bates (135) vs. Raphael Montini (135)
205 lbs.: Sullivan Cauley (205.2) vs. Deon Clash (204.2)
115 lbs.: Maria Henderson (123.7) vs. Collette Santiago (126) – walka amatorska

*- Bobby Lee przekroczył limit wagi lekkiej






Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2021-10-15 21:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas – wyniki walk

Wyniki walk gali Bellator 268 na której odbędą się dwie walki półfinałowe turnieju grand prix wagi półciężkiej. Mistrz Vadim Nemkov podejmie Juliusa Anglickasa, a Ryan Bader zmierzy się z Coreyem Andersonem.

Gala rozpocznie się o godzinie 1:00 czasu polskiego kartą wstępną na YouTube.

Karta główna (godzina 4:00)

Walka wieczoru
205 lbs.: Vadim Nemkov (c) pokonał Juliusa Anglickasa przez poddanie (kimura) – runda 4 – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

Co-main event
205 lbs.: Corey Anderson pokonał Ryana Badera przez TKO (uderzenia w parterze) – runda 1, 0:51 – półfinał turnieju grand prix wagi półciężkiej

155 lbs: Brent Primus pokonał Bensona Hendersona przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-27)
145 lbs: Henry Corales pokonał Vladyslava Parubchenkę przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Karta wstępna (godzina 1:00)
205 lbs: Karl Albrektsson pokonał Dovletdzhana Yagshimuradova przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
170 lbs: Mukhamed Berkhamov pokonał Jaleela Willisa przez poddanie (gilotyna) – runda 1, 4:05
155 lbs: Nick Browne pokonał Bobby’ego Lee przez poddanie (skrętówka) – runda 1, 1:38
185 lbs: Javier Torres pokonał Gregory’ego Milliarda przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
125 lbs: Sumiko Inaba pokonała Randi Field przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) – runda 2, 2:02
155 lbs: Lance Gibson Jr pokonał Raymonda Pinę przez TKO (uderzenia w parterze) – runda 2, 1:44
135 lbs: Jaylon Bates pokonał Raphaela Montiniego przez poddanie (balacha) – runda 1, 3:49
205 lbs: Sullivan Cauley pokonał Deona Clasha przez TKO (uderzenia) – runda 1, 4:59
125 lbs: Maria Henderson pokonała Collette Santiago przez poddanie (duszenie zza pleców) – runda 1, 0:40 – walka






Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2021-10-17 13:01:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 października - FEN 36 w Szczecinie

Następny temat

GROMDA Beach - 6 sierpnia

WHEY premium