SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duszenie trójkątne rękoma w stójce -jak należy póżniej prawidłowo zejśc do parteru?

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 4687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś w skrócie opisać jak powinno się prawidłowo zejść do parteru, żeby sobie krzywdy nie zrobić, gdy założyło się duszenie trójkątne rękoma w stójce. Powinienem wylądować na plecach tak jak przy gilotynce? Ostatnio udało mi się podczas treningu z kumplem założyć mu owe duszonko Sprowadziłem go do parteru lecz rozczaskałem sobie łokieć. Gdy oplatałem go nogami (tak jak przy gardzie zamkniętej) on przewrócił się na plecy.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Hasmen w dniu 2004-06-14 02:55:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
Jesli atakujesz jego prawa reke, to lewą lewą zachaczasz jego prawa noge na wysokosci łydki i idziesz na niego (a on sie przewraca) i masz dosiad albo boczna. Trzeba przy tym troche uwazac zeby nie spasc jajkami na kolano przeciwnika.

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki sog poszedł


Zmieniony przez - Hasmen w dniu 2004-06-15 16:07:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pułki rozpoznawcze (Hrubieszów i Lidzbark Warmiński)

Następny temat

Strony internetowe z opisem technik w bjj lub valetudo

Wiecej