SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duszenie trójkątne rękoma w stójce -jak należy póżniej prawidłowo zejśc do parteru?

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 3882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47751 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktoś w skrócie opisać jak powinno się prawidłowo zejść do parteru, żeby sobie krzywdy nie zrobić, gdy założyło się duszenie trójkątne rękoma w stójce. Powinienem wylądować na plecach tak jak przy gilotynce? Ostatnio udało mi się podczas treningu z kumplem założyć mu owe duszonko Sprowadziłem go do parteru lecz rozczaskałem sobie łokieć. Gdy oplatałem go nogami (tak jak przy gardzie zamkniętej) on przewrócił się na plecy.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Hasmen w dniu 2004-06-14 02:55:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5475
Jesli atakujesz jego prawa reke, to lewą lewą zachaczasz jego prawa noge na wysokosci łydki i idziesz na niego (a on sie przewraca) i masz dosiad albo boczna. Trzeba przy tym troche uwazac zeby nie spasc jajkami na kolano przeciwnika.

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47751 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki sog poszedł

Zmieniony przez - Hasmen w dniu 2004-06-15 16:07:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pułki rozpoznawcze (Hrubieszów i Lidzbark Warmiński)

Następny temat

Strony internetowe z opisem technik w bjj lub valetudo

Fruzelina