SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 ------> omki??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
gosciu dieta to podstawa ! ja latam z pojemnikami a babka od sklepiku w lodowce przechowuje mi shaker z proteinami i mam w dupie czy ktos patrzy na mnie jak na idiote czy glupka ktory lata z shakerem po szkole ! dieta to podstawowa sprawa bez tego sie nie obejdzie zobaczysz ze twoje wyniki stosujac diete beda znacznie wyzsze! proponowalbymCI sprobowac 3mac diete i ew jakies suple i bys zobaczyl pierwsze efekty zdrowego odzywiania jak nauczysz juz sie odzywiac to wroc tutaj to napewno rozpiszemy cos za kilka lat! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
spoko spoko ziomki!!koksy jednak nie dla mnie!!

mialem diete stosowalem przez miesiac i nic nie dala ale spox moze byla zla wiec jak mowicie ze dieta to podstawa to prosze kogos z waso to zeby mi napisal diete ktora mam stosowac diete ktora dziala na was sprawdzona dieta a sie okaze i za jakis czas zwroce sie znowu do was i opowiem czy mieliscie racje czy tez nie!!wiem ze powinienem prosisc o to w dziale odzywianie ale jak juz tu piszemy to poszmy do konca !!prosze kogos o sprawdzona diete!!z gory dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dla kazdego dieta to sprawa indywidualna sam powininen sobie ulozyc wg swoich potrzeb w poscie odzywianie masz przykladowe diety i wszystko co powinienes na ten temat wiedziec 1 miesiac stosowania diety to zdectydowanie za krotko . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
diete mialem z ksiazki takiej tam z allegro zamowilem i tam bylo napisane ze diete stosowac miesiac i po tym 2 tygodnie przerwy i potem znowu miesiac itd!!wiec nie wiem dlaczego nic nie poszlo mi po tej diecie!!pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dieta z allegro nie wierz w takie rzeczy na allegro wciskaja taki kit ze glowa mala ! zacznij stosowac normalna diete :) nie na miesiac :) zobaczysz ze przy dluzszym okresie stosowania da efekt i cos sie ruszy :) pamietaj wygladasza tak jak jesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
ok ale tej diety juz nie stosuje dluuugo bo skoro nic nie wchodzi to nie ma sensu

jesli sobie sam ulozyles diete to zapodaj rownierz dla mnie
co ci szkodzi najwyzej bedziesz zadowolony ze dzieki tobie moje rekordy i sylwetka znacznie sie poprawily takze daj cos przykladowego takiego ktore moglbym bez problemu stosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
nie rozumiesz prostej sprawy kazdy organizm ma inne zapotrzeboanie na kalorie b/t/w . wiec nie moge Ci rozpisac mojej diety poniewaz napewno masz inny organizm i inne zapotrzebowanie skorzystaj z kalkulatora i oblicz swoje zapotrzebowanie na kalorie bialko wegle i tluzcze poszukaj produktow i zacznij ukladac dietke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
pozatym musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy to ma byc dieta masowa czy na rzezbe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
ja chce na mase powiedz jak mam obliczac te kaloerie czy tam zapotrzebowanie na wegle ibialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
do nowej szkoly idziesz?

czyli co z gim wychodzisz ?

wbij sobie ta omke w skron po 5 szotow na raz o_O

hu is de men?
aj ej de men ! :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie ????

Następny temat

Meta-teśc-znowu meta ?

WHEY premium