SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

101E Acne Getaway - cud w walce z trądzikiem...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Hej,
Slyszeliscie o tym chinskim leku opartym na samych ziolach?
Ja zakonczylem kurację i efekty za***iste!
Mozna dostać to na Allegro lub na www.ziola.anv.pl (cena ok 50-70 zl)
Zamieszczam linka do najwiekszego w Polsce forum trądzikowego, gdzie uzytkownicy testują juz jakiś czas i efekty znakomite! Naprawdę szczerze polecam! To jest lepsze niz te wszystkie antybiotyki (wiem co mowie, meczylem sie z tym gownem ladnych pare lat) jak na razie jest super bez nawrotow. Temacik trochę sie rozrosl na tamtym forum, bo az na 26 stron, wiec naprawdę polecam przeczytac tamta lekture :)
Pozdrawiam

http://free4web.pl/3/2,70147,162894,4439528,Thread.html;jsessionid=F50F7E13CF7E96BFDBEBDA75BA69A0E0 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225
A co to ma za znaczenie? Chciałem tylko podzielić się opinią o produkcie, który daje fajne rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212


No i jeszcze fotka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
stosowales tylko jedna kuracje? jak duzo czasu minelo od zakonczenia kuracji? rozumiem, że od tej pory nie pojawil sie ani JEDEN syf? O_o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
no ciekawe czy jest to takie skuteczne. Kupuje to z allegro i jak pomoze to napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Minelo z dwa tygodnie i od tej pory spokoj... zmarnowalem dwie buteleczki tego plynu, po tygodniu nie bylo widac rezulatatow, juz mialem odstawic, ale trzeba byc cierpliwym, po 3 tygodniach czysciutko i zuzylem do konca 2 butelke i tradzik z glowy...
Wam tez pomoze! Troche cierpliwosci i kasy :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
Hmm brzmi zachecajaco. choc podchodze do tego typu rzecyz z dystansem. Czy po przemyciu tym specyfikiem twarzy myjesz jeszcze zelem ?? I czy pożniej nakładasz jakis kremik ?? Czy tylko trzeba ty mspecyfikiem myc sie i to wszystko, inne rzecyz odstawic ?? Np. ja mam sucha skore i musze kremu uzyc pa umyciu twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Stosujesz TYLKO ten specyfik. Myjesz twarz w wodzie! Zwyklej o sredniej temperaturze :) Ja tez na poczatku nie wierzylem, na wielu "super lekach" sie przejechalem, ale to jednak podzialalo! Mozna do tego pic jedna lyzke tranu dzienie, albo lykac cynk/selen. Ale to juz niekoniecznie, glowna role odgrywa wlasnie 101E w usuwaniu tradziku.

Po nalozeniu zadnych kremikow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
na jak długo wystarcza jedno opakowanie? 60 ml to nie jest dużo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
3-4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
i jeszcze jedno pytanie - jak bardzo błyszczy się cera po nałożeniu tego specyfiku i czy jest to bardzo widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Niektórzy piszą, ze jest widoczne. U mnie wygladalo to tak, ze skora po nalozeniu byla lekko blyszczaca i miala efekt lekkiej opalenizny. Da się przeżyć, mozna nawet nakladac do szkoly.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina problem

Następny temat

Łokcie ....

WHEY premium