SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298
Mam takie pytanie czesto ostatnio mnie boli w okolicy pachwiny i niewiem czy nie jest to jakas przepuklina jedno jądro jest znacznie wyrzej od drugiego;] ale mam pytanie tylko bez jaj jak pujde do lekarza to on mnie bedzie bo jajach macał zeby to zdiagnozowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 125
badanie przepukliny nie odbywa sie tylko przez "macanie jaj". Tak naprawde to przepukline bada sie w miejscu jej wystąpienia czyli nap w pachwinie lub przez kanał pachwinowy nie podejrzewam, żeby to macanie o którym piszesz mogło pomóc w diagnozie przepukliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Naturalne, że jedno jądro jest wyżej od drugiego. Odnośnie diagnozy - lepiej się wybrać do lekarza nie patrząc na sposoby jej diagnozowania, niż dopuścić do jej następstw.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15lat + rozstępy...

Następny temat

101E Acne Getaway - cud w walce z trądzikiem...

WHEY premium