SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 Próbek HYDROXYCUT HARDCORE do ROZDANIA + gazetka FA ZA FREE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
a miałes taką przezroczystą kopertę?
bo ja w niej miałem kopertę papierową-podartą. jednak dzieki tej foliowej kopercie dalsze zniszczenia byly juz niemozliwe,
i teraz nie wiem czy u mnie na osiedlu zapakowali tak czy zrobil to ktos wczesniej

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
wszystko doszło, git

stestuje na dniach

dzieki FA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
doszły próbki, ale po opakowaniu stwierdzam, że niełatwą drogę do przebycia miały

gazetka za***ista

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
A do mnie jeszcze nie doszło

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
tak mi przykro



Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-03-19 14:59:34

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
do mnie też... chyba trzeba będzie czekać na następną pkazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
ja jeszcze czekam na przesyłkie
łyknę tabletkie i poczytam gazetkie

może przed Swietami dojdzie

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
spokojnie na pewno do wszystkich dojdzie o ile podaliscie dobre dane. No chyba ze bedziecie mieli duzego pecha i paczka zabladzi.
Rusedski nie mialem przezroczystej koperty, mialem zywkla papierowa. Pewnie sie ta zwykla rozwalila i ci zapakowali w przezroczysta, no ale jesli wszystko jest to nie ma czym sie przejmowac. Chyba ze ci capsy podmienili i dostales 3 piguly metki ruskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
paczka doszła potargana

wziąłem 30min prze treningiem + 2tab Tauryny + 5tab BCAA

po 1godzinie od zażycia na całym ciele dostałem dreszczy,jak galaretka się trząsłem, ogólnie samopoczucie spadło, dziwnie się czułem ,brak objawów pocenia.

PS: gazeta spoko (DUŻA REKLAMA KA mnie rozwaliła )

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dostalem
dzieki

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy. które na mase ??PILNE!!

Następny temat

zapytanko krotkie

WHEY premium