SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,3 Dimethylamylamine - Geranamina - Geranium

temat działu:

Encyklopedia Suplementów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
a potem pół gwizdek kilka h )

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Przemyski - ile puch z 1-3D opędzlowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary nie wiem, ale grubo ponad 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To kiedy ty zacząłeś stosować geranium. Ile puszek rocznie? Masakra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nie podniecaj sie gerą tylko składem opakowania. Gera sama nie daje takich doznań duchowych jakie ty sebus i twój poplecznik reprezentujecie na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8781
Przepraszam nie czytałem wstecz wszystkich postów. Czy na Allegro jak są wstawiane meso itp. w wersji USA, albo z dopiskiem geranium, to nie są jakieś fejki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rm_125
nie podniecaj sie gerą tylko składem opakowania. Gera sama nie daje takich doznań duchowych jakie ty sebus i twój poplecznik reprezentujecie na forum.


Z tobą już skończyłem temat. Wracaj do działu Burneiki, pajacuj tam. Nikt nie jara się geranium, raczej dziwi mnie fakt, że tyle puszek zjadł chłopak, zwłaszcza, że ma 22 lata.

*kaigreene31 - nie są to wyj**ki. Normalny produkt.

BTW: Nie używaj słów, których nie rozumiesz remku.



Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-11-01 01:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
kurde ja cię nie rozumiem remusiu, masz 25lat ale nic sensownego napisać nie potrafisz zejdź już ze mnie bo nie prezentujesz poziomu żebym wdawał się z toba w dyskusję i nie pyyyerdol o żadnym zawyżonym ego bo jesteś dla mnie po prostu zerem, i nie tylko ja tak uważam

może trochę odpocznij od forum, na pewno masz dużo papierkowej roboty bo jesteś własnie taką "dupą życiową" i nie wiem z jakiego powodu żerujesz na mnie ale marnie to wychodzi bo mam z ciebie polewę, twoje pogróżki że przyjedziesz z kolegami w umundurowaniu do mnie i mnie przetrzepiesz chyba w ramce wywieszę
wrzuć na luz, znajdź sobie kogoś innego bo się ośmieszasz bo rozumiem 17/18 ale w wieku 25 lat mógłbyś reprezentować coś więcej

P.S
Banem też mnie nie strasz bo jeszcze jakiś modzik to przeczyta i jeszcze ramkę na avku wyłapiesz

SORKI ZA SPAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
kaigreene31
Przepraszam nie czytałem wstecz wszystkich postów. Czy na Allegro jak są wstawiane meso itp. w wersji USA, albo z dopiskiem geranium, to nie są jakieś fejki?


można dostać na tym serwisie stacki z 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skeba, jeszcze przed starym jac3kiem jadlem PF z CHapa Labs Kolega ma też racje, ze samo 1.3 nie robi takiej roboty, jak wzmocniona formuła z pomperami, argininami, betą, aminami dodatkowymi itp. Najlepszy i godny produkt z 1.3d wg mnie to Pree Form z Chaparral Labs - robiłem o nim test, ale niestety wycofany już dawno
Wysoka półka też 1-3methyl z epic labs (wycofany), wariorr rage
Co w tym dziwnego? jak widać zyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-(-)3,4-divanillytetrahydrofuran

Następny temat

1,3 N-dipropyl-7-propargylxanthine

forma lato