SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łokieć boli przy prostowaniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6653
Witam
Z 2 miesiące temu siedząc na kanapie podniosłem się na lewej ręce aby sięgnąć telefon lezący na parapecie za mną(tak jakby okręcilem się na ręce). Wtedy coś mnie w łokciu zakuło taki przeszywający ból odstąpiłem od treningów ponieważ w trakcie nich łokieć strzelał i bolał. Po tygodniu ból osłabł wróciłem na siłownie. Przez cały okres treningowy było wporządku ból był minimalny. Lecz w trakcie regeneracji łokieć znowu zaczął kuć przy prostowaniu ręką jak ręka jest zgięta bólu nie ma ale jak chcę ja tylko wyprostować od razu kuję. Myśląc że samo przejdzie oczywiście nie bylem u lekarza. Proszę o rady i ewentualną pomoc z waszej strony

ps. Założyłem nowy temat ponieważ wcześniejsze tematy z bolącymi łokciami nie były podobne do mojego przypadku żeby nie było ze nie używam wyszukiwarki

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Chłopie to samo prawa ręka nie zrobisz treningu bo lokieć boli , nie wyprostuje reki już jakieś 3 tygodnie , nie byłem u lekarza czekam aż to przejdzie a tu nic !!!!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6653
Witam :) Właśnie bylem z kumplem na siłowni dla towarzystwa no i oczywiście zrobiłem sobie kilka pompek kilka razy podciągnąłem się na drążku co najlepsze łokieć przestał bolec. Dlaczego jak nie ćwiczę łokieć przy prostowaniu boli jak cholera a jak rozruszam to ból jest prawie nie do odczucia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ząb po wyrwaniu

Następny temat

Pryszcze !! Pomocy !!!

WHEY premium