SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka z allegro ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
Co o tym sądzicie ?
Cena nie jest wysoka a myślę że dam radę zrobić na tym sporo ćwiczeń.

(Myślę że obciążeń dokupię do tego max 10 kg ponieważ mam jeszcze hantle w domu na których mam 10 więc spokojnie mogę przerzucić je na gryf i jest 35kg)

Biorąc pod uwagę to że ważę 55 kg myślę że starczy , wiecie coś o tej firmie , może ktoś już kupował ową ławkę?
klik

Zmieniony przez - Ziioomalpl w dniu 2014-08-28 20:30:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym celował w oddzielną ławkę i stojaki bo jak na tym zrobisz chociazby przysiady?
Ławka ma nośnośc 100kg, to bardzo mało.
Jak już kupujesz ławke to kup coś dobrego i solidnego co starczy raz na wiele lat, bo tak to możesz żałowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
Tzn jak dla mnie te 300zł to nie jest zbyt duży wydatek a możliwości z tym mam wielkie , aktualnie posiadam tylko hantle (JEDNA) więc tak sobie.

przysiady mogę zawsze robić z gryfem na barkach :>
Po za tym po moim wieku i wadze nie warto jest myśleć o przyszłości jeżeli jestem ekto i w jakiś rok jeśli przytyje 10kg będzie dobrze , tak czy inaczej dzięki za odpowiedź , czekam na więcej odpowiedzi ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro nie jest to duzy wydatek to moze warto zainwestowac wiecej? Hantle dokup na starcie

Przysiady z gryfem na barkach, ale jak ten gryf tam wsadzisz? Fajnie bedzie do 60kg potem sie bedą problemy robic

Warto kupic sprzęt raz, a dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
W takim razie jakiej firmy sprzęt byś polecał ?
Co do pieniędzy chodzi o to że co miesiąc dostaje 200 zł z praktyk ale tą stówkę zawsze sobie tam od kogoś dozbieram :)
Więc co byś oferował w zakresie do max 400 zł , coś co daje sporą możliwość do kilku ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Mam podobną ławkę i jak kolega mówi - lepiej osobno stojaki i ławkę. Do tego te boczne 'części' do robienia rozpiętek są zbędne, nawet gorzej się na nich je robi, niż sztangielkami.
Generalnie zależy od tego jak długo chcesz na niej ćwiczyć. Mi taka ławeczka na 7-8 miesięcy ćwiczeń starczyła, później brakowało miejsca na więcej ciężaru. (przy dość marnym postępie w budowaniu mięśni i siły).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
Czyli nawet na początki jest słaba tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470278
zainwestuj w stojaki i osobną ławkę kelton albo marbo. ta opcja z linka jest słaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
@UP
Strasznie drogie z tej firmy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470278
poprzeglądaj też oprócz alegro portal olx.pl tam można wyrwać coś tanio używanego, dział targowisko też bym odwiedził;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 459
Co sądzicie o firmie Spokey ?

Zmieniony przez - Ziioomalpl w dniu 2014-08-28 21:29:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrętwiała i bezsilna ręka POMOCY

Następny temat

Ocena wyglądu.

WHEY premium