SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapy Michala

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Mleko i Szejk to tak w temacie Łap Michała było ?

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Poza tym mógł by Mr.Michael po prostu powiedzieć ile aktualnie ma w bicku skoro już taki temat padł

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
43-45- to , ze on jest naturalny to bym sie klocil, ze tam zadnego cyklu nie robil, szkoda tylko, ze na forum nikogo nie ma, filmikow brak... suple juz lepsze te z xxxxx

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-10-02 05:51:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3966
Biały szejk - z tym revange to juz przesadzasz, wiekszego syfu nie znajdziesz jak to cyberowe szajstwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Ja lap nie cwicze juz ponad 30 dni :) przez Crossfit na ktorym jestem teraz 4 razy w tygodniu i chyba skoncze na 5 razach . Mysle ze doloze silke ale tym razem podstawowe ruchy na wolnych ciezarach(typowo pod trening crossfit.
Jak sami zobaczycie w Polsce bedzie to kiedys hitem :) al eza jakies kilka latek , silownia to juz dla mnie przeszlosc czyli trening jak to mowie nie funkcjonalny. Nie chce sie na ten temat rozpistwac macie tego sporo na necie serdecznie polecam. aaa odnosnie koksu to bralem jakies 12 lat temu :) Pozdro dla sezonowych koksow :)


Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-10-02 05:50:41

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
MIchał spotkałes niedawno mistrza 2011/2012 crossfitu on sam twierdzi ze nie stosuje jakiejs diety nadzwyczajnej i je kiedy organizm sie tego domaga slucha swojego ciała czy jest mozliwe zeby naturalnie w iweku 24 lat zbudowac takie miecho , ps jaki ma wymiar wogole dokladnie wieksze łapy ma od ciebie ? bo raczej na sucho chyba ciezko by bylo w tym wieku juz miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1229
Crossfit już powoli staje się hitem w Polsce. Przetestowałem i polecam wszystkim! Najciekawsze w crossficie jest to, że każdy trening jest inny - nie ma czasu na nudę. Przez wakacje ćwiczyłem planem 3 - 1 - 3. 3 dni treningu, 1 odpoczynku a następnie 3 dni treningu. Obecnie nie mam czasu na sam crossfit. Ćwiczę 2 razy w tygodniu łącząc go z Krav Magą (2 dni) i ćwiczeniami TRX (2 dni w tygodniu).

Polecam tym którym zależy na atletycznej, a nie koniecznie koksowej sylwetce oraz wysokiej sprawności fizycznej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
crossfit to jest dla takich co lubia kombinowac, jesli to mnie sa te pozdrwoeinia kierowane to nie dziekuje, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
artur88xc
MIchał spotkałes niedawno mistrza 2011/2012 crossfitu on sam twierdzi ze nie stosuje jakiejs diety nadzwyczajnej i je kiedy organizm sie tego domaga slucha swojego ciała czy jest mozliwe zeby naturalnie w iweku 24 lat zbudowac takie miecho , ps jaki ma wymiar wogole dokladnie wieksze łapy ma od ciebie ? bo raczej na sucho chyba ciezko by bylo w tym wieku juz miec


kazdy co jest wyciety wyglada dobrze bez koszulki,Rich nie jest wysoki i zauwazylem ze im jestes nizszy w tym sporcie tym lepiej wiadomo czemu. Mozliwe ze jest genetycznym frikiem bo z tego co mowi na wywiadach co je itp. albo wali HGH lub inne peptydy ktore nie wykryja na zawodach.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Michale u mnie na "Gym-ie" crossfit pojawił się jakoś z początkiem września i goście, którzy spróbowali chwalą sobie i twierdzą że bez kondychy nie poszalejesz tam za długo. Namawiają mocno, aby spróbować więc musi być w tym jakiś magnes , (albo magneski ;) ).

--== I`m Motherf***er ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. techniki Michała

Następny temat

Co z tym odblokiem

WHEY premium