SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie testosteronow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Witam! Mam pytanie - Czy jest sens laczenia testosteronow na cyklu gdzie podtswa jest deca? Cykl wygladajacy mniejwiecej tak: 1-9 tyg deca 1-6 tyg/enan 7-10 tyg/propek ma sens? Czy lepiej poleciec calyczas na enenie? Celem jest masa dobrej jakosci ale nie mam tendencji ani do przybierania na tluszczu ani do zalewania sie woda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Ja wyznaje ta zasade ze wbijamy dany estr testa przez 6 góra 8 tyg a potem zmieniamy na inny zazwyczaj krótszy estr
Co do miaszania testosteronów to juz dla zaawansowanyh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
1-9 deca
1-7 enan
7-11 prop
Takie cos ma sens jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Przez 7 tydzien na propie i enanie? Czy enana do konca 6 a propa od poczatku 7 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
7 tyg na samym enanie w tygodniu 7 robisz ostatniego shota enana i jednoczesnie w tym samym tyg zaczynasz propka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli celem jest masa to lepiej dac go na poczatek na kicka. a dobra jakosc to zalezy glownie od diety a nie od srodka...
mozesz dodac jeszcze podczas cyklu aeroby i nolwadex ale jak nie masz tendencji do lapania fatu to sama dieta wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Czyli gregor jak proponujesz zeby taki cykl wygladal? Zawsze treningi zacznam od biegania na bierzni przez ~10 min. Nolvy nie chce brac, nie mam tendencji do gino, tak samo jak mety. Szkoda mi wartoby, szkoda mi stracic kondycje prawie do 0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktory cykl??
i podaj jakies info podstawowe o sobie to cos poradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Tu moje foto https://www.sfd.pl/temat245659/ . To ma byc 2 cykl. Pierwszy skladal sie z ok 2.5g enana, 100 mety. Starz ponad 3 lata. Dietke, na miare moich mozliwosci, trzymam, morfologia, ekg po cyklu w normie. Mam lekkie problemy z watroba, ale wyniki po odbloku nie wykazaly nic niepokojacego i jesli nadal bedzie ok planuje zrobic jeszcze kilka cykli. Rok temu zrobilem jeszcze "male podejscie" do dopingu, ale zdalem sobie sprawe ze nie bede mial czasu cwiczyc regularnie z powodu zblizajacej sie sesji i chyba na 4 amp prolki sie skonczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna by tak podjechac:
1-9 deca 200mg e7d
1-4 prop 50-75mg e2d
1-4 enan 200-250mg e7d
5-10 enan 200-250mg e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
ten prop na poczatku cyklu zbedny imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
A czy na takim cyklu nie mial bym przyrostow powiedzmy przez pierwsze 6 tyg a potem wszystko by sie zatrzymalo? Myslalem ze jesli w drugiej polowie cyklu zmienie ester testosteronu to bedzie to dla mnie dodatkowy kop.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl, po rocznej przerwie.

Następny temat

clomid podczas cyklu?

WHEY premium