SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Postanowiłem zacząć przygodę z suplami, ale nigdy wczesniej nie mialem z nimi do czynienia, mam pytanie czy moge łączyć ze sobą takie odżywki i czy w ogóle jest sens brać w ten sposób?
Rano - Creatine Mega Caps + Carbo-Nox z Olimpa
Przed treningiem - Trec S.A.W.
Po treningu - Kreatyna ta sama co rano
Przed snem - Trec Casein 100

Trzyma się to jakoś kupy? :P A jeśli nie to co radzicie dodać/zabrać/zmienić ? (Do tego oczywiście zbilansowana dieta)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to carbo lepiej przed treningiem lub w trakcie, już kupiłeś suple?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Na razie mam tylko kreatyne, ale wszyscy mowili mi zeby brac carbo razem z kreatyna to beda lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
efekty nie będą lepsze, carbo zamien sobie np na https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html a reszta moze zostać i carbo rozpuść sobie około 5g na 100 ml wody i popijaj na treningu, jak będziesz miał litr wody to 50g carbo, wiecej niż 50 nie syp nawet jak bedziesz miał 1,5 lwody

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Znaczy kreatyne brać bez żadnego carbo, a za to podczas treningu tą Leucine Carboplus? W takim razie przedtreningówka ciągle będzie przydatna, czy też można ją wywalić? Czy może jedno z drugim ma niewiele wspólnego ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
carbo lepiej przeżuć na trening lepiej się nada a z rana zjedz lepsze źródło węgli np banan.
carbo nox a leucine carb mają takie same znaczeni z tym że w leucine carb masz dodatkowo 10g leucyny na 100g. saw będzie przydatny jak liczysz na pobudzenie i pompe na treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Ok. Dzięki za pomoc :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Życzenia Świąteczne od Activlab dla Szanownej Konkurencji

Następny temat

Czy mogę łaczyć te odżywki ??

WHEY premium