SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczyć czy nie ćwiczyć ? Pomocy :D Łokiec golfisty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2179
witam :)
Problem mam juz od ponad roku , po treningu klatki ,lub barkow na drugi dzien , tylko gdy nacisne palcem miejsce nad lokciem , (przyczepy tricepsa ) czuje delikatny bol ktory utrzymuje sie jakies 2-3 dni ( To chyba lokiec golfisty ) .Przy cwiczeniu nie czuje zadnego bólu . Mialem robione lasery, magnesy i prady tens i nie bardzo to pomoglo .Bylem u jednego lekarza mowil zeby smarowac mascia ze po 3 tygodniach powinno byc ok i ze lepiej cwiczyc na silowni niz nie cwiczyc bo wtedy wzmocnie lokcie i bedzie to dla nich lepsze . Mowil zeby powoli opuszczac ciezar a wypychac szybko i zeby miec kontrole nad ciezarem . W miedzy czasie potrzebowalem zwolnienia i poszedlem prywatnie do ortopedy to powiedzial ze to nie przejdzie samo , ze mam entezopatie , zwloknienia przyczepow tricepsa i ze jak rehabilitacje nie pomogly to trzeba diprophos (blokade ) .
Mam juz to dlugo wiec pomyslalem ze raz moge sprobowac , 2 tyg temu zrobil mi zastrzyki i mowil zeby nie cwiczyc przez pare tygodni i ze podobno diprophos przyczepy miesni oslabia . Kazdy lekarz mowi co innego ,jeden drugiemu zaprzecza , ale ja bardziej wierze temu pierwszemu .
Ćwiczyć normalnie z troche mniejszym ciezarem ? Czy jakies cwiczenia z guma pomoga to wyleczyc ?
Dzieki i Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykurcz łokcia po złamaniu

Następny temat

Naderwany mięsień nadgrzebieniowy na odcinku 9mm.

WHEY premium