SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Witam! Mam 15 lat jakies 3 mies temu cwiczylem ok. 5 mies efekty bylynijakie. Owszem wiecej podnosilem na klate ok. 50kg ale w masie nic nei przybyło jakieś tam małe zmiany. A więc tak mam 175cm i ok 56 kg . Kupiłem kreatyne i chce zaczac z nią ćwiczyć czy to dobry pomysł ? Mam siłownie w domu tata był niezłym koxem Diete odpada "mama" jest temu przeciwna ;// Czy np. koktajl czyli wbije sobie 10 białek do joghutu czy to coś da ? Kupiłem KRETYNE HI-TEC KTP (podobno dobra). Co sądzicie o tym dodam że chce szybko nabrać na masie ! ! ! Aha i trenuje siłowe cwiczenia WEIDERA myśle że przez wielu znane (nie chodiz tu o a6w). PROSZE O RADE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak sam cwicze weiderem juz 6 miech na pierwszych trzech planszach i efekty sa zadowalajace. na krete przyjdzie czas. a jak chcesz mase zalapac to poczytaj w odzywianiu w podwieszonych i uluz sobie diete na mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tłuszczy, zamiana na mięśnie.

Następny temat

6 weidera

WHEY premium