SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>Praca konkursowa< Marcin_VB

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
no cos Ty,przestancie robic sceny jak w klanie

ja zadnej nagrody procz uczciwie wygranej nie przyjme i Tobie Marcin proponuje to samo

Kurde,miala byc fajna atmosfera,promocja dzialu a sie zaczynaja klotnie,
nie mi oceniac caly spor,ja wyrazilem swoje zdanie i zalu do nikogo nie mam,

dlatego zrobmy tu milsza atmosfere

Nie robmy tu scen i nie klocmy sie o nagrody,miala byc zabawa a zaczynaja sie grube spory,niepotrzebnie.

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
sorry, ale śledzę przygotowania Marcina od początku i wiem, że miał zamiar wrzucić do pracy filmiki - na pewno taki był jego początkowy zamiar, byliśmy zdziwieni, że tych filmików nie ma, bo na to nas Marcin przygotował. Zarzut ściągania jeden od drugiego to jakaś dziecinada - przecież wiadomo, że jest jakaś ograniczona ilość sposób zaprezentowania tematu. Nie róbcie Panowie syfu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
edit:
poza tym nie dzielmy skory na niedzwiedziu,kto wygra konkurs nie wiadomo,

ale nagrody sa za wygrana i wygranemu sie naleza,wiec luz Marcin
nagroda jest tego,kto wygra

jak dla mnie koniec tematu i nie wypowiadam sie juz w sprawie konkursu do czasu ogloszenia wynikow

Pozdro Marcin

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Niech Kamiru podejmie decyzje - jezeli mialbym otrzymac nagrode za film nagroda idzie to Ciebie

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Nagroda jest za prace a nie za film,

i nie rob ze mnie materialisty

chcialem sie pobawic i zdrowo,delikatnie porywalizowac,
bo to konkurs,zabawa

konieeeec bo pobanuje towarzystwo !

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Wiec prosze aby Kamiru podczas oceniania pracy nie bral pod uwage mojego filmu - niech go potraktuje jako bonus
hehe nie robie materialisty tylko mi chodzilo o to samo co Tobie - czyli zabawe lecz niektore osoby nie wiedza co to jest.

Pzdr

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4894
No ja inaczej definiuje zabawę Bez cwaniactwa i s****ysynstwa we krwi

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
a ja inaczej definiuje kulture...obejdzie sie bez riposty bo nie bede sie znizał do twojeo poziomu.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Nie rozumiem po co to spinanie się
Konkursy to zabawa i niech tak pozostanie, a nagrody to tylko motywacja. Każdego chyba stać na rękawice (bo chyba taka nagroda tym razem jest), a Marcina szczególnie, biorąc pod uwagę, że w fairtexach ćwiczy, to na mastersy raczej się nie przerzuci, bo które lepsze to chyba wiadomo.
Filmik podobny tylko ze względu na czarno biały wygląd i napisy, jednak ciekawy pomysł z "pokazem slajdów" oraz multum włożonej pracy (szczególnie montaż scen walki z samym sobą) pozostaje po stronie Kuby.
Uzupełnienie przez marcina pracy jest dla nas ciekawym pomysłem, bo możemy obejrzeć dużo bardziej dopracowaną pracę. Również na dopracowanie prac mają czas inni użytkownicy, wiec wszystko jest ok.
I szczerze mam nadzieje, że nawet poza konkursem Shoo doda swój HL, tylko i wyłącznie pod publike, nie po to by wygrać rękawice, które już przecież ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
SoulReaver - dokładnie. Cwicze w fairtexach wiec nie bylo powodu aby robic tego dla rekawic.
Nie bylem zadowolony z mojej pracy lecz termin zostal przedluzony oraz Kamiru wyrazil zgode na dopracowanie prac wiec to zrobilem - kazdy ma do tego prawo do konca dzisiejszego dnia. Teraz moja praca mi odpowiada, nie wazne czy z filmem czy bez ale podoba mi sie duzo bardziej niz poprzednia.
Kubus odwalil dobra robote ze swoim filmem mimo, ze to dopiero jego poczatki w sportach walki, zapewne bede mogl z nim razem potrenowac bo trenuje w sekcji tej co ja lecz oddalonej kilka kilometrów dalej


Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-12-06 16:58:21

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca w nocy i muay thai

Następny temat

Mięśnie brzucha jakich jeszcze nie miałeś

WHEY premium