SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kiedy konamb znow czituje Njuski leczo mu gotuje! [SPAM]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dla mnie zadna satysfakcja kogos polac. Z reszta prowadze firme wiec nie wypada mi sie lac z ludzmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
BigMen
Dla mnie zadna satysfakcja kogos polac. Z reszta prowadze firme wiec nie wypada mi sie lac z ludzmi.

haha a co to ma do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 882 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29175
nie wiedzialem kto to byl bo ja najpierw 1 z nich obilem porzadnie a ze ktos mnie rozdzielil z nim to go szukalem a on juz byl z nimi a ze bylem nacpany i nachlany to dostalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ma do tego duzo. Bo idzie opinia w miasto, plotki i tracisz klientow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
BigMen
Dla mnie zadna satysfakcja kogos polac. Z reszta prowadze firme wiec nie wypada mi sie lac z ludzmi.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Toż respekt na dzielni wtedy masz, że właściciel siłowni nie jakiś wypierdek, a uiliczny wojownik.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
xemik11
nie wiedzialem kto to byl bo ja najpierw 1 z nich obilem porzadnie a ze ktos mnie rozdzielil z nim to go szukalem a on juz byl z nimi a ze bylem nacpany i nachlany to dostalem

no to pech, jak jesteś po alko to nie szukaj guza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja bym na taką siłkę chętniej polazł.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 882 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29175
i tak najgorsze bylo wracanie w upale rano na zejsciu po amfie i to jeszcze 22 km z buta xdd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jest taka jedna w miescie co wyrobila sobie taka opinie. Nie wiem po co gosc ja trzyma bo na pewno nie zarabia na niej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl prop+enan+deca

Następny temat

Proviron

WHEY premium