SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kiedy konamb znow czituje Njuski leczo mu gotuje! [SPAM]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
skint73
Taa. ja też rok temu 4 zęby jednym strzałem wybiłem i się ledwo upiekło. A trzeba było w podroby wlić, żeby śladu nie było

dokładnie wiesz co jest 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W necie widziałem poradnik jak napyerdalać, żeby śladów nie było, gdzie bić, czym, itp.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Za komuny to u nas wywozili poza miasto 7-8 km i zlali i puszczali na pieszkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bylem lekko zszokowany ale unikam jak ognia awantur bo mi to nie potrzebne,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bic w kominiarce teraz poza tym tak latwo o bron ze lepiej dac se spokuj. Nalejesz gowniarza a wroci zaraz nawachany ze sprzetem jakims, jak nie bron to kose w watrobe wsadzi i tyle bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
choć najlepiej odciąć tlen na 10s a później zeszczać się mu na ryj nigdy tego nie zapomni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
To juz zaawansowana technika wymagajaca wiekszej ilosci osob. I pamietaj jak ktos czego nigdy nie zapomina to pamieta to. A jak pamieta to moze to do ciebie wrocic ze zdwojona sila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Żonka zaczęła piec placki na święta. To jest chamstwo i sabotaż. Dlaczego ja muszę to wąchać i oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jeszcze bedziesz musial sprubowac czy dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
BigMen
To juz zaawansowana technika wymagajaca wiekszej ilosci osob. I pamietaj jak ktos czego nigdy nie zapomina to pamieta to. A jak pamieta to moze to do ciebie wrocic ze zdwojona sila.

nigdy w życiu spróbuj a będzie z daleka omijał twoją facjate teraz to same kozaki za komputera
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl prop+enan+deca

Następny temat

Proviron

WHEY premium