SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziwki, koks, tajski boks ;D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183050

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I tak robie, tryptofan dorzucam, podobno powoduje też wyrzut serotoniny, wiec samopoczucie powinno być lepsze

Czytałem, że przy 4j apteki to już po miesiacu będą efekty, a nawet szybciej jeśli chodzi o regenerację.
Dodając SAA i czystą michę można się ładnie już poprawić w dość krótkim czasie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
3ch0
jaki rozsądny czas żeby ciągnąć gh?


6 mies

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Popraw mnie snara jeśli się mylę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
nie na moją kieszeń :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Karpiu jak bys był na masie to napewno reg zaj**ista ale na wycince jak ww nisko to nie wiem czy poczujesz plus femka tren to ryje organizm

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
co do efektów to czy apteka to cudów się nie spodziewaj na pewno przy twoim bf to powinien juz być widoczny efekt
:)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hygetropin daje rade?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No wlasnie o to mi chodzi, niech troche pomoze fat spalić, akurat jest ciut hajsu wolnego to zainwestuje, nie kupuje od razu 1000j żeby nie było, że to przereklamowane i wywale $ w błoto! pozdro, lece

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
rkarpinski
No wlasnie o to mi chodzi, niech troche pomoze fat spalić, akurat jest ciut hajsu wolnego to zainwestuje, nie kupuje od razu 1000j żeby nie było, że to przereklamowane i wywale $ w błoto! pozdro, lece


ja bym wolał 2 x wiecej straga juz kupić i więcej bić

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
SzczytusKajmanus
hygetropin daje rade?:d


jak trafisz na dobry i zbadasz czy w środku jest gh to da rade

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cyklowanie

Następny temat

pierwszy cykl sterydowy

WHEY premium