SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Vpx - Redline ultra hardcore

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Witam.
Mam na sprzedanie tak jak w opisie Vpx - Redline ultra hardcore Nie muszę chyba nikomu przedstawiać kolegi gera+3 rodzaje yohy ... Kopie aż miło a jak dla mnie "za" bardzo z racji że zakupiony został na początku redukcji i miał być wrzucony 2 miechy przed końcem lecz nie był mi on potrzebny bo i tak jestem już za mały a VPX wziąłem na przetestowanie przez kilka dni.

W puszcze zostało ok 120 sztuk z 132, także jest lekko napoczęty: )
Termin : 09.216
Cena 100zł

Zdjęcie wstawie te które miałem robione do tematu "Wstawiajcie zdjecia swoich supli" wraz z reszta supli z racji iż wczoraj spadł mi telefon z wysokości 20 cm i sie rozlał cały... porażka... a nie mam czym zrobić zdjecia:/ Jeżeli będzie ktoś chetny to jwykombinuje jakis aparat i wrzucę świeże.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Niestety Nieaktualne,sprzedałem na miejscowej pakerni, rzucili się jak wygłodniałe prawiczki na milfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Proszę o zmianę na Sprzedam..... Wkradł sie błąd bądź też moja nie uwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
ref@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2846
pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
refresz@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Podana cena 100zł jest minimalną i jeżeli ktoś tego nie rozumie to niech wróci do szkoły a nie siedzi na forum,jeżeli nikt nie kupi za cene minimalną to poczeka do next roku dla mnie bo ledwo napoczętego nie sprzedam za 80 czy mniej bo ciagle takie propozycje, to jest połowa ceny którą zapłaciłem!! Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2701
:) Rozumiem, że to do mnie. Szkołę już dawno skończyłem i to nie jedną w dodatku. To była tylko propozycja, więc nie rozumiem tego ataku. Na początku nie było nigdzie napisane, że to cena minimalna stąd moje pytanie. 100 zl to cena z wysyłką czy bez i czy wysyłasz za pobraniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 312
rastaarus
Podana cena 100zł jest minimalną i jeżeli ktoś tego nie rozumie to niech wróci do szkoły a nie siedzi na forum,jeżeli nikt nie kupi za cene minimalną to poczeka do next roku dla mnie bo ledwo napoczętego nie sprzedam za 80 czy mniej bo ciagle takie propozycje, to jest połowa ceny którą zapłaciłem!! Pozdrawiam.


nie musisz tutaj nikogo obrażać... ja też zaproponowałem 80 zł i co mi zrobisz za to? będziesz obrażał?
ale skoro wyciągasz na ogólne to i ja wyciągnę...
szkołę skończyłem i to nie jedną jak Ty spadałeś z dywanu, na księdza mówiłeś zorro a na chleb pepe a na forum tym i nie tylko na tym jestem jakieś10 razy dłużej niż TY, więc się trochę ogarnij zanim coś napiszesz....

"specyfik" można już kupić za 129 polskich pelenów nówkę ( z wysyłką) więc Twoja cena jest z "dupy"

Zmieniony przez - cbr929 w dniu 2015-02-17 03:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 312
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Weźcie ten spam usuńcie bo widać niektórych ambicja boli i nie potrafią przemilczeć czegoś co powinno być nie komentowane.
Gdybym chciał obrazić ludzi o których pisze napisałbym ich nicki i na pewno napisał co innego aczkolwiek i tak nadal myśle że macie problemy z czytaniem, takie sprawy sie pisze na PW a nie w temacie bo chcecie pokazać jacy wy jesteście dorośli:)

Jeżeli tak tanio można kupić to kupujcie cóż za problem,jezeli tak tanio macie to kożystajcie z okazji i niech wam służy tylko uwaga na wałki: )

także ide robić posiłki i pompa, powodzonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jako postronna osoba napisze że sam zacząłeś wiec..
a tu jest targowisko więc propozycje cenowe jak najbardziej wskazane a nie obraza od razu innych, nie pasuje za proponowane ceny to nie sprzedawaj a nie zbędne komentarze

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Infinity labs - Juggernaut HP+kreatyna hi-tec+szejker+koszulka

Następny temat

[S] Animal flex 33 saszetki.

WHEY premium