SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] [S] Ławka Body Sculpture (nogi, rozpiętki, modlitewnik) - szeroki chwyt, MOCNA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Sprzedam używaną ławeczkę bardzo dobrej firmy Body Sculpture.

Ławeczka posiada rozpiętki, modlitewnik, przyrząd do robienia nóg.

Ławeczka zrobiona jest z bardzo grubych profili, przez co jest bardzo wytrzymała. Sztangę można brać szerokim chwytem, a nie jak w tanich ławkach, gdzie chwyt jest ledwo szerszy niż szerokość barków.

Odpinając ławeczkę od stojaków - można zrobić z niej ławeczkę skośną i ćwiczyć brzuszki - nie wiem czy producent to przewidział, ale ja tak robiłem i wszystko grało :)

Mankamenty:
-ławeczka jest pomalowana przez poprzedniego właściciela na czarno w jakiś dziwny sposób - tj. miejscami lakier nie wyschnął do końca i się klei.. jak ławeczka stoi to nie przeszkadza to w jej używaniu w żaden sposób, przy przenoszeniu jest to denerwujące (lakier nie śmierdzi)
- w obiciu ławeczki jest mała dziurka - nie powiększa się
- obicie jest na stałe pobrudzone (ławeczka stała dłuższy czas w garażu i czymś się pobrudziła) - nie brudzi dalej, tylko nie wygląda jak nówka :)

Na zdjęciu nie ma wszystkich elementów.

UPRZEDZAM PYTANIA - nie sprzedaję żadnego obciążenia!

Odbiór osobisty w Białymstoku, wysyłka (pewnie jakieś 30zł) lub dowiozę na terenie Białegostoku oraz na trasie Białystok-Wysokie Mazowieckie i Białystok-Mońki za cenę paliwa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Nike Sport Pack (Sensory do Hyperdunk 2012)

Następny temat

[S] Ławka MARBO -Śląsk

WHEY premium